“Snídaně v centru Prahy”
Recenze Café Louvre

Café Louvre
Č. 24 z 191 Dezerty v Praze
Kuchyně: Francouzská
Vhodné pro: Místní kuchyně, Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Na snídani v centru Prahy ? Rozhodně do Louvru !Usměvaný, milý a hlavně profesionální personál, skvělá káva, nejlepší lívance a skvělá vaječná omeleta za hodně příznivou cenu. Určitě příjdeme znova. Děkujeme !

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli kapoulickova.

Recenzováno: 13. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Vždy čerstvé a kvalitní suroviny! Perfektní prostředí pro pracovní schůzky spojené s dobrou snídání či obědem za příznivé ceny

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli ZuzkaKoza.
Recenzováno: 4. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Mame radi louvre i kdyz je tak levnej he do nej chodi pul prahy. Libily by se mi vyssi ceny a min lidi. Preplnenost mistnosti je nekdy dost neprijemna

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli jaroslavs976.
Recenzováno: 20. března 2019

I když jsem z Prahy, byla jsem tady poprvé. Krásné velké prostory, kde je i kulečník. Velké množství personálu, že opravdu na nic nečekáte. Na Prahu skvělé ceny a velký výběr snídaní. O víkendu nedělají rezervace, ale i když bylo úplně plno, čekali jsme jen asi 10 min. Ještě nás paní posadila úplně stranou, protože jsme měli kočárek a chtěli jsme větší klid. Rozhodně stojí za návštěvu.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli nikkisek.
Recenzováno: 23. února 2019

Je to nádherné prostředí ve starém duchu, které vás vtáhne do doby, kdy zde chodívali staří známí herci, pražané na odpolední kávičku se zákuskem... Prostě je to nádherné prostředí cenově dostupné každému. Ráda se zde vracím a vřele všem doporučuji!

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Zlata B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Louvre, si také prohlíželi

Už jste navštívili Café Louvre? Sdílejte své zkušenosti!