“Absolutní klasika v centru Prahy”
Recenze Café Louvre

Café Louvre
Č. 29 z 204 Dezerty v Praze
Kuchyně: Francouzská
Vhodné pro: Romantický, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Pozdě v noci, Večeře, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Café Louvre navštěvuji již mnoho let a nikdy nezklame. Je zde možné zajít na snídani, oběd, večeři či jen na kávu a zákusek. Vždy skvělá kvalita, obsluha a hlavně to prostředí! Doporučuji!

Poděkujte uživateli DanielP8456.

Recenzováno: 27. října 2019 prostřednictvím mobilu

Bohuzel nerad, ale musím konstatovat, že toto nádherné místo, ztrací svůj šarm a kouzlo. Chodili jsme sem nepravidelně na úžasně kouzelné snídaně. Bohužel od doby, já ji vnímám - jako změnu tištěného jídelníčku, je vše nějaké kiné, bez toho krásna a šarmu, nebál bych se říct jako Automat Koruna, najíst se a jít, nic vas zde nenutí se zdržet. Nejsem odborník v gastronomii, ale studená míchaná vajíčka a výborné párečky, kterym někdo zkazil chuť, že je nechává dlouho macerovat v teplé vodě, čímž ztratí chuť a natáhnou vodu, pozná každý. Připadá mi, že toto místo zapomina na svoje prvorepublikove kouzlo a stava se, jen mistem vydelku. Je to moc veliká škoda. Kdo nezažil v minulosti, nepochopí, prosím zachraňte toto místo.

3  Poděkujte uživateli zd_nekp.
Recenzováno: 13. října 2019 prostřednictvím mobilu

Milovala jsem Café Louvre. Vždycky zajímavé jídlo, skvělé pití, cenově přijatelné, příjemná atmosféra. Bohužel, nevím, co se stalo, servis už není, co býval, čekání je až trapně dlouhé. Porce jídla v porovnání s cenou, opravdu směšné. A člověk už se tam necítí vítaný tak, jak byl zvyklý a měl to rád. Velikánská škoda, protože to býval opravdový skvost.

3  Poděkujte uživateli KachniczkaKK.
Recenzováno: 9. října 2019

Jste v centru předražené Prahy a najednou se naobědváte mezi 130 až 150 Kč, dvě decky skvělého italského vína (zvlášť růžové se povedlo) za 46 Kč (!!!), neuvěřitelná kulajda, díky které budete na pražský Louvre vzpomínat víc než na ten pařížský. Čisto a usmívající se, nevtíravá, ale pozorná a rychlá obsluha. Tak to má být !

Poděkujte uživateli sev514.
Recenzováno: 31. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Café Louvre už navštěvuji několik let a při každé návštěvě jsem spokojená. Mají vegetariánské i bezlepkové varianty, úžasné snídaně a na centrum Prahy naprosto luxusní ceny. Občas je problém sehnat místo, hlavně kolem oběda mívají plno, ale všem velmi doporučuji. Hezké a stylové prostory, velmi příjemná obsluha. Ráda se tam vracím.

Poděkujte uživateli 923lenka_.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Louvre, si také prohlíželi

Už jste navštívili Café Louvre? Sdílejte své zkušenosti!