“Výborný brunch v Cafe Louvre”
Recenze Café Louvre

Café Louvre
Č. 25 z 203 Dezerty v Praze
Kuchyně: Francouzská
Vhodné pro: Romantický, Rodiny s dětmi, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Snídaně, Obědy, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: před 4 dny

Kavárnu jsme vybrali pro narozeninový brunch. Možnost zvolit si již komplet snídaňové sety, případně si objednat jednotlivé komponenty zvlášť. Moc dobré lívance s malinovým rozvarem, které jsou v Cafe Louvre vyhlášené; křupavé croissanty; moc dobré vejce a párky. Obsluha milá, ke stolu chodila často. Moc příjemný zážitek a rozhodně jsme zde nebyli naposledy.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli dendyfra.

Café Louvre má svou atmosféru a už jen pro ni stojí za návštěvu. V nabídce najdete nejen kávu a zákusky, ale i víno a běžné jídlo. Ceny jsou přijatelné a obsluha příjemná a profesionální, káva velmi dobrá. Jediná výtka - při objednání lahve vína nedostanete automaticky karafu vody a při objednání další karafy vody slečna stále nabízela dezert a další kávu (cca 3x) a objednaná karafa vody stále nikde. To napravil další číšník velmi rychle. Ale to se asi stává... Určitě doporučuji návštěvu, naše nebyla poslední :-)

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli nikichan2017.
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Výborná nabídka občerstvení, chutná kravička, zákusky, nápoje, příznivé ceny, a velmi mila obsluha v prijemnem oroszredi,

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli bo_enak821.
Recenzováno: 1. března 2020

Po včerejší návštěvě Café Louvre konstatuji, že úroveň celé restaurace upadá. Přestože personálu bylo více než dost, na vše jsem čekala. Po žádosti u číšníka Jiřího, zda mohu dostat k čaji hnědý cukr, se již neobjevil. Zato u protějšího stolu s hosty strávil dlouhých 7 minut v družném hovoru během kterého čekal na spropitné. Dále poznámka: množství sypaného čaje je již poloviční (!!) - PROČ?? - a chuť a hustota horké čokolády již není co bývala. Kvalita šla též dolů. Po této návštěvě jsem situaci vyhodnotila tak, že spropitné nebude v mé nabídce. Při placení kartou bez spropitného se číšník bez rozloučení otočil na podpatku a odešel. Tím již nestihl zaslechnout můj dotaz na zabalení zbývajících tyčinek z listového těsta, které jsem si objednávala. Hodně smutné....

Datum návštěvy: únor 2020
1  Poděkujte uživateli marcelabE143ML.
Recenzováno: 17. února 2020

Navštívili jsme po několikáté, ale přijde mi, že s každou návštěvou je to horší a horší.. lívanečky s malinovým rozvarem byly studené a spálené.. otočené spálenou stranou dolů, aby si toho člověk náhodou nevšiml, bohužel spáleninou zhořknou a je to tedy rozeznatelné, i když jsou otočené...

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli klariiinka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Louvre, si také prohlíželi

Už jste navštívili Café Louvre? Sdílejte své zkušenosti!