“Vždy skvělé služby”
Recenze Café Louvre

Café Louvre
Č. 23 z 208 Dezerty v Praze
Kuchyně: Francouzská
Vhodné pro: Romantický, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti, Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Rezervace
Okolí: Nové Město

Chodím do café louvre často a vždy jsme spokojena, ceny za hlavní chody jsou trochu vysoké ale v Praze jsou i mnohem dražší restaurace a rozhodně si u nich nepochutnáte tolik jako zde. číšníci jsou vždy milý, někdy i víc než to, třeba na poslední návštěvě jsem našeho číšníka začala pokládat téměř za přítele, který s námi vtipkoval a přesto si zachoval profesionalitu. Mají skvělé domácí limonády a luxusní dezerty, je zde útulné prostředí a pohodlné posezení, tedy až na židle, které rozhodně nejsou pro širší občany. V létě se výborně sedí na terase. Můžete si zde i zakouřit. Pokud miluje cesar salát, zde dělají rozhodně ten nejlepší v celé Praze.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 304petrat.

Recenzováno: 18. července 2020

Obrovské zklamání. Restaurace téměř prázdná, omezená nabídka menu snídaní. Při žádosti, zda by nám mohli připravit pečená vejce se šunkou, bylo toto odmítnuto, že v nabídce jsou pouze míchaná vejce či omeleta. Pokud je v kavárně takového renomé problém místo míchaných vajec udělat vejce nemichaná, tak je to velmi smutné. Číšník se omlouval, že bohužel mají nařízeno žádné jiné než v menu uvedené úpravy jídel nesmějí podávat. Opravdu nás to velmi nemile překvapilo. Naštěstí jsou v blízkém okolí kavárny, které si svých klientů váží.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Traveler672249.
Recenzováno: 29. června 2020

Kavárnu jsme vybrali pro narozeninový brunch. Možnost zvolit si již komplet snídaňové sety, případně si objednat jednotlivé komponenty zvlášť. Moc dobré lívance s malinovým rozvarem, které jsou v Cafe Louvre vyhlášené; křupavé croissanty; moc dobré vejce a párky. Obsluha milá, ke stolu chodila často. Moc příjemný zážitek a rozhodně jsme zde nebyli naposledy.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli dendyfra.
Recenzováno: 3. června 2020

Café Louvre má svou atmosféru a už jen pro ni stojí za návštěvu. V nabídce najdete nejen kávu a zákusky, ale i víno a běžné jídlo. Ceny jsou přijatelné a obsluha příjemná a profesionální, káva velmi dobrá. Jediná výtka - při objednání lahve vína nedostanete automaticky karafu vody a při objednání další karafy vody slečna stále nabízela dezert a další kávu (cca 3x) a objednaná karafa vody stále nikde. To napravil další číšník velmi rychle. Ale to se asi stává... Určitě doporučuji návštěvu, naše nebyla poslední :-)

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli nikichan2017.
Recenzováno: 31. května 2020 prostřednictvím mobilu

Výborná nabídka občerstvení, chutná kravička, zákusky, nápoje, příznivé ceny, a velmi mila obsluha v prijemnem oroszredi,

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli bo_enak821.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Louvre, si také prohlíželi

Už jste navštívili Café Louvre? Sdílejte své zkušenosti!