“Svíčková”
Recenze Café Louvre

Café Louvre
Č. 25 z 211 Dezerty v Praze
Kuchyně: Francouzská
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Romantický
Možnosti stravování: Obědy, Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Rezervace
Okolí: Nové Město

Super svíčková a na mou porci knedlíků i s přídavkem omáčky za super cenu a na to že je to v centru města tak je to super a luxusní prostředí a obsluha byla též super.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli J6874CJromank.

Nehledam levne restaurace, naopak, hledam kvalitni restaurace s dobrym jidlem. Cafe louvre je legenda. Ceny bychom se mohli trosku upravit.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli utubed.
Recenzováno: 31. srpna 2020

Chodím do café louvre často a vždy jsme spokojena, ceny za hlavní chody jsou trochu vysoké ale v Praze jsou i mnohem dražší restaurace a rozhodně si u nich nepochutnáte tolik jako zde. číšníci jsou vždy milý, někdy i víc než to, třeba na poslední návštěvě jsem našeho číšníka začala pokládat téměř za přítele, který s námi vtipkoval a přesto si zachoval profesionalitu. Mají skvělé domácí limonády a luxusní dezerty, je zde útulné prostředí a pohodlné posezení, tedy až na židle, které rozhodně nejsou pro širší občany. V létě se výborně sedí na terase. Můžete si zde i zakouřit. Pokud miluje cesar salát, zde dělají rozhodně ten nejlepší v celé Praze.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli 304petrat.
Recenzováno: 18. července 2020

Obrovské zklamání. Restaurace téměř prázdná, omezená nabídka menu snídaní. Při žádosti, zda by nám mohli připravit pečená vejce se šunkou, bylo toto odmítnuto, že v nabídce jsou pouze míchaná vejce či omeleta. Pokud je v kavárně takového renomé problém místo míchaných vajec udělat vejce nemichaná, tak je to velmi smutné. Číšník se omlouval, že bohužel mají nařízeno žádné jiné než v menu uvedené úpravy jídel nesmějí podávat. Opravdu nás to velmi nemile překvapilo. Naštěstí jsou v blízkém okolí kavárny, které si svých klientů váží.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli Traveler672249.
Recenzováno: 29. června 2020

Kavárnu jsme vybrali pro narozeninový brunch. Možnost zvolit si již komplet snídaňové sety, případně si objednat jednotlivé komponenty zvlášť. Moc dobré lívance s malinovým rozvarem, které jsou v Cafe Louvre vyhlášené; křupavé croissanty; moc dobré vejce a párky. Obsluha milá, ke stolu chodila často. Moc příjemný zážitek a rozhodně jsme zde nebyli naposledy.

Datum návštěvy: červen 2020
1  Poděkujte uživateli dendyfra.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Louvre, si také prohlíželi

Už jste navštívili Café Louvre? Sdílejte své zkušenosti!