“Vafle + horka čokoláda = 💣”
Recenze Café Louvre

Café Louvre
Č. 25 z 211 Dezerty v Praze
Kuchyně: Francouzská
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Romantický, Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Obědy, Snídaně, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Krásná a útulná kavárna, byli jsme tady mnohokrát a po každé nás obsluhoval Nikita E , vždycky byl milý a měl profesionální přístup k práce, nechali jsme se poradit a bylo to na prosto úžasné , měli jsme dobré jídlo a výborné vafle a samozřejmě nejlepší horka čokoláda v Praze je tady. Děkujeme.

1  Poděkujte uživateli palladium8787.

Café Louvre byl vždy náš oblíbený podnik, ale poslední návštěva jedno velké zklamání! Kavárna zavírá ve 22:00, s kamarádkou jsme měly jídlo na talíři a nedopité pití, když k nám cca ve 20:30 přišel číšník, že mu končí směna, jestli by nás mohl požádat o platbu. To je opravdu velice neprofesionální, že si tímto způsobem říká zákazníkovi, který ještě konzumuje o dýško. Vyšly jsme mu vstříc, obě jsme chtěly platit kartou zvlášť. První platba proběhla napoprvé v pořádku, ale když chtěla platit kamarádka platba byla zamítnuta. Obě dvě jsme cca 10x zkoušely platit znovu a znovu, ale platby byly odmítnuty z obou našich karet. Evidentně problém nemohl být na naší straně, když první platba proběhla v pořádku. Číšník už byl velice nervózní, běhal sem a tam. Po 10 minutách se vrátil a žádal zase o platbu, kamarádce rovnou hrubě řekl, že prý teď volal do banky, kde mu řekli, že na účtu nemá peníze. Opravdu větší nesmysl ho nemohl napadnout, tomu by nevěřilo ani malé dítě. Nehledě na to, že byla neděle večer a on o nás neměl jediný údaj. Rovnou arogantně položil terminál přede mě a po několika dalších pokusech platba jako zázrakem proběhla. Opravdu jsme byly velmi znechucené jeho chováním a tím jak nám dával najevo, že snad nemáme na zaplacení i když chyby nebyla na naší straně. Vzhledem k tomu, že byla restaurace kvůli probíhající korona krizi téměř prázdná, bychom očekávaly lepší chování ze strany personálu. Nehledě na to, že po celou dobu měl číšník roušku na krku - pod nosem i pusou, což je porušení vládního nařízení. Už kavárnu nikdy nenavštívíme a doporučily bychom s číšníkem rozvázat pracovní poměr.

1  Poděkujte uživateli 750pavl_nak.
Quest817500, Manažer v zařízení Café Louvre, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Vážená paní,

velice děkujeme za vaši recenzi. Vážíme si zákazníků, kteří nám podávají zpětnou vazbu.

Situace, která se stala, je velmi smutná. Takové chování je v naší kavárně nepřípustné a určitě to není naším standardem. S dotyčným číšníkem jsme ihned ukončili pracovní poměr.

Přijměte prosím naši omluvu za nepříjemný zážitek.

Markéta Řádová, Café Louvre

Super svíčková a na mou porci knedlíků i s přídavkem omáčky za super cenu a na to že je to v centru města tak je to super a luxusní prostředí a obsluha byla též super.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli J6874CJromank.

Nehledam levne restaurace, naopak, hledam kvalitni restaurace s dobrym jidlem. Cafe louvre je legenda. Ceny bychom se mohli trosku upravit.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli utubed.
Recenzováno: 31. srpna 2020

Chodím do café louvre často a vždy jsme spokojena, ceny za hlavní chody jsou trochu vysoké ale v Praze jsou i mnohem dražší restaurace a rozhodně si u nich nepochutnáte tolik jako zde. číšníci jsou vždy milý, někdy i víc než to, třeba na poslední návštěvě jsem našeho číšníka začala pokládat téměř za přítele, který s námi vtipkoval a přesto si zachoval profesionalitu. Mají skvělé domácí limonády a luxusní dezerty, je zde útulné prostředí a pohodlné posezení, tedy až na židle, které rozhodně nejsou pro širší občany. V létě se výborně sedí na terase. Můžete si zde i zakouřit. Pokud miluje cesar salát, zde dělají rozhodně ten nejlepší v celé Praze.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli 304petrat.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Louvre, si také prohlíželi

Už jste navštívili Café Louvre? Sdílejte své zkušenosti!