“Oběd s rodinou”

La Casa Argentina
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Snídaně, Obědy, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Doporučuji všem co se chtějí dobře najíst. Obsluha rychlá a pozorná. Pro děti je k dispozici dětský koutek. Rádi se brzy vrátíme.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli J0891K.
managerLCA, Manažer v zařízení La Casa Argentina, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. ledna 2020

Děkujeme za Váš čas nám napsat, velmi si toho vážíme a těšíme se na Vaší návštěvu!

Recenzováno: 5. října 2019 prostřednictvím mobilu

S přítelem jsme zde strávili úžasný večer. Kromě výborných steaků jsme ochutnali ještě dva předkrmy a moc dobrý čokoládový dezert se zmrzlinou. Vše bylo perfektně dochucené, především tatarák z tuňáka opravdu doporučuji. V restauraci je skvělá atmosféra, hraje stylová hudba, zpěváci, tanečníci, kouzelník, no úžasný večer se vším všudy. Personál byl velmi ochotný a pozorný. Somelier nám vybral výborné červené, které skvěle doplňovalo steaky. Můžu všem jen doporučit!!

Poděkujte uživateli Lucie P.
managerLCA, Manažer v zařízení La Casa Argentina, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. října 2019

Velice děkujeme za Váš čas nám napsat, jsme radi, že jste meli hezky večer. Budeme se těšit na další Vaší návštěvu a doufáme, že budet stejne spokojení.

Recenzováno: 27. září 2019

Už po několikrát jsem navštívila tuto s restauraci s přítelem. Personál jako vždy ochotný poradit a pomoc. Jídlo nemá chybu na jedničku. Všem velmi doporučuji.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Tkkkkku.
managerLCA, Manažer v zařízení La Casa Argentina, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. září 2019

Děkujeme za Váš komentář, budeme se těšit na další Vaší návštěvu:-)

Recenzováno: 5. září 2019

S kamarádkou jsme si vyšly večer do města a náhodou jsme se dostaly do La Casa Argentina baru, protože náš oblíbený bar byl zavřený. Byly jsme ale nadšené!! Klimatizovaný bar nám v letním horku přišel neskutečně vhod. Barmani nám namíchali vynikající drinky a neustále s námi komunikovali, zda je vše v pořádku a měly jsme pocit, že jsme jejich přátelé. K našemu popíjení hrálá úžasná muzika reggaeton :). Takže jsme se cítili jako na dovolenné. Ráda bych vyzdvihla jméno super barmanky Verča aliaz Demi Lovatto :) a skvělý barman Matouš :) !! Jsou to borci ! Děkujeme !

Poděkujte uživateli Jupiiiiii.
managerLCA, Manažer v zařízení La Casa Argentina, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. září 2019

Těší nás, že jste si užily večer a dobře se bavily. Těšíme se na Vaší další návštěvu, dámy!

Recenzováno: 18. srpna 2019

V La Casa Argentina jsem prožila krásný večer, připadala jsem si skoro jako na dovolené. Především bych ráda vyzdvihla nadstandardní servis a přístup pana Zorana, který mi s úsměvem představil celý podnik a postaral se, abych se po celý večer cítila naprosto skvěle. Já s oblibou říkám, že obsluha je polovinou úspěchu a toto je právě ten případ, kde všechno fungovalo na jedničku. Děkuji, Zorane!

Poděkujte uživateli Dominika V.
managerLCA, Manažer v zařízení La Casa Argentina, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. srpna 2019

Děkujeme za Váš komentář, velice si toho vážíme a budeme potěšeni další Vaší návštěvou.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Casa Argentina, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Casa Argentina? Sdílejte své zkušenosti!