“Bezva místo pro akce všeho druhu”
Recenze Raclettka

Raclettka
Č. 65 z 204 Dezerty v Praze
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 25. listopadu 2019

V Raclettce jsme kamarádce uspořádaly rozlučku se svobodou. Prostor i typ podniku byly ideální. Jídlo jsme si společně připravily, bezvadně se pobavily a najedly. Zkusily jsme jak raclette, tak i fondue a bojí bylo výborné. Fondue výborně dochucené a raclette s bohatou přílohu v různých variantách. Vynikající byly i domácí zákusky, které návštěvu krásně završily. Děkujeme Markétě a jejímu týmu :)

Poděkujte uživateli Eliška B.

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Rodinná restaurace s velice příjemnou obsluhou a výborným jídlem .Dali jsme si fondue a lepší jsem neměla ...Obsluha nam doporučila skvele vino.Naprosta spokojenost.Dekujeme❤️

Poděkujte uživateli Lucie H.
Recenzováno: 6. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Navštívila jsem tuto utulnou restauraci na začátku měsíce. Měli plno ,ale i přesto nás dvě slečny dokázali posadit za co obrovské díky. Jídlo bylo na jedničku fantastické, víno k jídlu doporučené super. Děvčata i přes plnou restauraci neztracela úsměv na rtech. Bylo vidět že to zvládají opravdu profesionálně. Ptali se zda není zima když byli otevřené dveře. Já restauraci mohu jen doporučit. Návštěva proběhla 1.11. Moc za vše děkujeme. Rádi se k vám vrátíme a už teď se těšíme.

Poděkujte uživateli titinininova.
Markéta S, Vlastník v zařízení Raclettka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. listopadu 2019

Mockrát Vám děkujeme za Vaši recenzi. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu:)

Recenzováno: 16. února 2019 prostřednictvím mobilu

Pokud dostanete náladu společně hodovat a podílet se na přípravě jídla u jednoho stolu je to skvělá příležitost. Kvalitní suroviny, v komorním prostredi s úsměvem podávané a ostatní už je na vás..... Doporučuji. Zažijete netradiční prostředí s osobním přístupem, jak když přijdete k někomu na návštěvu domů. Kromě nacpaných pupíků odejdete i s trochu načichlými věcmi. Odvětrání tam chybělo, což různým výparům při přípravě jídel na stole se neubraníte. Ale stálo to za to!

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli 567simonaf.
Markéta S, Vlastník v zařízení Raclettka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. března 2019

Mockrát Vám děkujeme za Váš názor. Na vylepšení prostor budeme i nadále pracovat. Mějte se krásně.

Recenzováno: 3. března 2018

Mám ráda místa, která nabízí trochu něco jiného než je zvykem. Raklettka to splňuje. Koncept pomalého stravování, kdy si jídlo připravujete sami (ať už raklette nebo fondue) mě baví a v Praze mi chyběl. V podniku vládne rodinná atmosféra. Určitě je dobré si místo rezervovat dopředu, protože restaurace je velmi malá.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli karol m.
Markéta S, Vlastník v zařízení Raclettka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. března 2018

Mockrát Vám děkujeme za Vaši recenzi:)

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Raclettka, si také prohlíželi

Už jste navštívili Raclettka? Sdílejte své zkušenosti!