Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“V jednoduchosti je sila” 5 z 5 bublinek
Recenze Bistro Proti Proudu

Bistro Proti Proudu
Zaujímá 398. místo z 5 316 Restaurace v Praze
Kuchyně: Kavárna, Evropská
Vhodné pro: Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Pozdní snídaně, Snídaně, Večeře, Obědy, Venkovní posezení, Rezervace, Sezení, Podává alkohol, Jídlo s sebou, Obsluha
Okolí: Praha 8
42 recenzí
37 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“V jednoduchosti je sila”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 4. května 2016 prostřednictvím mobilu

Pěkné, čisté prostředí jednoduchého, ale nápaditého a vzdušného desingu, který je kontrastem s barevných jídel a zákusků. Kdo by čekal, že na rohu tak trochu zapadlé uličky najde takovou oázu dobrot..
Dorazili jsme onehdy na "náhodu". Bylo plno, kromě stolu, kde byla reservace za necelou hodinu, tak jsme byli usazeni tam. To jsme měli kliku.. Neodolali jsme nabídce sardského čtvrtka, těstoviny i polévka chutnaly skvěle, takové fresh jarní jídlo.. A i ta necelá hodinka stačila k tomu, abychom se příjemně najedli, včetně dezertu a kávy..
Rád sem zajdu zas, i kdyby jen na rychlou kávu, nebo v parném létě na domácí limonádu..

Navštíveno v dubnu 2016
Poděkujte uživateli JinJang.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

61 recenzí od naší komunity

10 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“Neprofesionální přístup”
2 z 5 bublinek Recenzováno: 16. února 2016

Na základě kladných recenzí, které jsem dostala, jsem se rozhodla navštívit toto bistro. Tušila jsem, že bude potřeba rezervace, ale i přesto jsem to riskla. Vyrazily jsme tři. Já a dvě kamarádky. Hned při příchodu se na nás starší pán za barem (majitel?) mračil, zeptal se, jestli máme rezervaci a my odpověděly, že ne. V bistru byly dva volné stoly. Na jedenom byla cedulka s rezervací na 18:00 a na druhém na 18:30. My přišly v 18:15 a pán nás nakonec posadil ke stolu, na který byla rezervace v 18:30. Přišla k nám servírka a my si objednaly jen kávu. Slečna servírka se vrátila asi za 5 minut se slovy ať prosím odejdeme, že by to nestihli připravit a že to prostě nejde. Ani nás nepřesadila ke stolu, který už měl víc jak 20 minut propadlou rezervaci. Při odchodu nám zamračený pán neřekl ani nashledanou. Neprofesionální a netaktní přístup personálu nás opravdu zklamal, čemuž odpovídá hodnocení.

• Navštíveno v únoru 2016
    • 1 z 5 bublinek
    • 1 z 5 bublinek
Poděkujte uživateli Adelefon.
Karolina K, Vlastník v zařízení Bistro Proti Proudu, odpověděl na tuto recenzi., 17. února 2016
Dobrý den.
Děkujeme za váš názor. Vážíme si každého zákazníka, který k nám přijde. Vy jste se svými kamarádkami dorazila v době, kdy se v našem bistru bez rezervace jen s obtížemi posadíte. Moc dobře si na vás pamatuji, měly jste s sebou i psa. Když jste vešly, tak jsem se vás zeptal, zda máte rezervaci. Po vaší záporné odpovědi jsem se vám omluvil s tím, že bohužel všechny stoly jsou rezervované a že nemáme volné místo. Vy jste přesto žádaly, zda byste se alespoň na chvilku, mohly posadit. Upozornil jsem vás, že rezervace začíná za cca 10 minut a že to musí být opravdu něco hodně rychlého. A řekl jsem kolegyni, ať vás tedy usadí ke stolu, kde rezervace začínala v 18.30 a poprosil ji, ať vás přednostně obslouží. Nakonec jste si vybraly nápoje, jejichž příprava zabere několik minut a jejich kozumace stejně tak. Vzhledem k tomu, že již bylo cca 7 minut do půl sedmé, řekl jsem kolegyni ať se vám omluví, že to do začátku rezervace nestihneme. Když jsem se ptal kolegyně, jak jste její zprávu přijaly, řekla mi, že jste to vzaly v pohodě. Při vaše odchodu jsem vám (zřejmě to tedy byla jedna z vašich kamarádek) poradil, aby jste příště zkusily rezervaci. A pozdravil jsem vás jako každého hosta. Náš přístup považuji za profesionální a věřím, že jej při své další návštěvě našeho bistra, ke které vás srdečně zvu, poznáte i vy. Ať se vám daří, David Konečný
12 recenzí
12 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Krásné a výborné”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 16. února 2016 prostřednictvím mobilu

Opravdu hezký prostor bistra. Velice milá a ochotná obsluha. Jídlo je chuťově i esteticky na vysoké úrovni. Dětská židlička k dispozici není ale kočárek se vejde k mnoha stolkům a obsluha s dětmi problém vůbec nemá. Děti dostaly rohlík a omalovánky:)

Navštíveno v únoru 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Eva C.
Ostrava, Česká republika
2 recenze
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“Jedinečný zážitek”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 1. prosince 2015

Přišli jsme ve čtyřech se skromným přáním najít si nějakou snídani v příjemném prostředí před náročným dnem. Hned se nás chopil David, který správně rozeznal toužebné záblesky v našich očích při pohledu na dortíky; jeho návrh vyzkoušet prostě všecko byl příliš lákavý, než abychom jej mohli odmítnout. Jídlo bylo perfektní. Bylo tak těžké si vybrat, když se David (vtipný, přátelský, vřelý a stejně zvědavý jako sdílný) přišel ptát, co bylo nejlepší! V kombinaci s krásným, svěžím prostředím originálního interiéru to mohu označit za jednu z nejlepších zkušeností svého života v oblasti stravování. Jídlo, obsluha i samotné místo jsou špičkové. Rozhodně jsem tam nebyla naposledy! :-)

• Navštíveno v listopadu 2015
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli HankaKonvickova.
34 recenzí
29 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 7 bodů za pomoc
“Bezchybné posezení v Karlíně”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 19. listopadu 2015

V pražském Karlíně je bistro nebo restaurace na každém rohu, ale Proti proudu je prostě jedinečné! Promyšlený interiér, nápaditá nabídka, ochotný personál v krásných zástěrách, to vše dohromady lákavé místo k zastavení. Jen kdyby to mlsání nebylo tak hříšné :)

• Navštíveno v listopadu 2015
Užitečné?
2 Poděkujte uživateli Veronika K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Proti Proudu, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bistro Proti Proudu? Sdílejte své zkušenosti!