Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Kvalitní jídlo”

Bistro Proti Proudu
Zaujímá 391. místo z 5 372 Restaurace v Praze
Kuchyně: Kavárna, Evropská
Vhodné pro: Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Večeře, Pozdní snídaně, Snídaně, Obědy, Venkovní posezení, Rezervace, Sezení, Podává alkohol, Jídlo s sebou, Obsluha
Okolí: Praha 8
52 recenzí
42 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 11 bodů za pomoc
“Kvalitní jídlo”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 16. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Velice jednoduché a přitom vysoce kvalitní jídlo. Milá a pozorná obsluha. Rozumné ceny. Co víc chcete? Vřele doporučuju

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Sauron m.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

65 recenzí od naší komunity

Nejprve čeština
40 recenzí
29 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“Úžasné místo s výborným jídlem a lidmi / Great place”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 17. června 2016 prostřednictvím mobilu

Tohle bistro miluju. Skvělý výběr snídaní, které Vám nastartují den. Milý a vtipný personál. Můžete i poklábosit s majiteli. Výborná jídla. Prostě super! / Cozy atmosphere, nice people, great breakfast menu, really nice place.

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Karin O.
19 recenzí
11 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“prijemne prostredi, mila pani majitelka”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 8. června 2016

Tento podnik je velmi hezky, moderne zarizeny s vybornou kavou a domaci mnamky, doporucuji na svacu, nebo dezert po obede.

Navštíveno v květnu 2016
Poděkujte uživateli MiroMio.
45 recenzí
40 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“V jednoduchosti je sila”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 4. května 2016 prostřednictvím mobilu

Pěkné, čisté prostředí jednoduchého, ale nápaditého a vzdušného desingu, který je kontrastem s barevných jídel a zákusků. Kdo by čekal, že na rohu tak trochu zapadlé uličky najde takovou oázu dobrot..
Dorazili jsme onehdy na "náhodu". Bylo plno, kromě stolu, kde byla reservace za necelou hodinu, tak jsme byli usazeni tam. To jsme měli kliku.. Neodolali jsme nabídce sardského čtvrtka, těstoviny i polévka chutnaly skvěle, takové fresh jarní jídlo.. A i ta necelá hodinka stačila k tomu, abychom se příjemně najedli, včetně dezertu a kávy..
Rád sem zajdu zas, i kdyby jen na rychlou kávu, nebo v parném létě na domácí limonádu..

Navštíveno v dubnu 2016
Poděkujte uživateli JinJang.
13 recenzí
10 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“Neprofesionální přístup”
2 z 5 bublinek Recenzováno: 16. února 2016

Na základě kladných recenzí, které jsem dostala, jsem se rozhodla navštívit toto bistro. Tušila jsem, že bude potřeba rezervace, ale i přesto jsem to riskla. Vyrazily jsme tři. Já a dvě kamarádky. Hned při příchodu se na nás starší pán za barem (majitel?) mračil, zeptal se, jestli máme rezervaci a my odpověděly, že ne. V bistru byly dva volné stoly. Na jedenom byla cedulka s rezervací na 18:00 a na druhém na 18:30. My přišly v 18:15 a pán nás nakonec posadil ke stolu, na který byla rezervace v 18:30. Přišla k nám servírka a my si objednaly jen kávu. Slečna servírka se vrátila asi za 5 minut se slovy ať prosím odejdeme, že by to nestihli připravit a že to prostě nejde. Ani nás nepřesadila ke stolu, který už měl víc jak 20 minut propadlou rezervaci. Při odchodu nám zamračený pán neřekl ani nashledanou. Neprofesionální a netaktní přístup personálu nás opravdu zklamal, čemuž odpovídá hodnocení.

• Navštíveno v únoru 2016
Poděkujte uživateli Adelefon.
Karolina K, Vlastník v zařízení Bistro Proti Proudu, odpověděl na tuto recenzi., 17. února 2016
Dobrý den.
Děkujeme za váš názor. Vážíme si každého zákazníka, který k nám přijde. Vy jste se svými kamarádkami dorazila v době, kdy se v našem bistru bez rezervace jen s obtížemi posadíte. Moc dobře si na vás pamatuji, měly jste s sebou i psa. Když jste vešly, tak jsem se vás zeptal, zda máte rezervaci. Po vaší záporné odpovědi jsem se vám omluvil s tím, že bohužel všechny stoly jsou rezervované a že nemáme volné místo. Vy jste přesto žádaly, zda byste se alespoň na chvilku, mohly posadit. Upozornil jsem vás, že rezervace začíná za cca 10 minut a že to musí být opravdu něco hodně rychlého. A řekl jsem kolegyni, ať vás tedy usadí ke stolu, kde rezervace začínala v 18.30 a poprosil ji, ať vás přednostně obslouží. Nakonec jste si vybraly nápoje, jejichž příprava zabere několik minut a jejich kozumace stejně tak. Vzhledem k tomu, že již bylo cca 7 minut do půl sedmé, řekl jsem kolegyni ať se vám omluví, že to do začátku rezervace nestihneme. Když jsem se ptal kolegyně, jak jste její zprávu přijaly, řekla mi, že jste to vzaly v pohodě. Při vaše odchodu jsem vám (zřejmě to tedy byla jedna z vašich kamarádek) poradil, aby jste příště zkusily rezervaci. A pozdravil jsem vás jako každého hosta. Náš přístup považuji za profesionální a věřím, že jej při své další návštěvě našeho bistra, ke které vás srdečně zvu, poznáte i vy. Ať se vám daří, David Konečný

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Proti Proudu, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bistro Proti Proudu? Sdílejte své zkušenosti!