Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Příjemné posezení ” 3 z 5 bublinek
Recenze Bistro Proti Proudu

Bistro Proti Proudu
Zaujímá 398. místo z 5 316 Restaurace v Praze
Kuchyně: Kavárna, Evropská
Vhodné pro: Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Pozdní snídaně, Snídaně, Venkovní posezení, Rezervace, Sezení, Podává alkohol, Jídlo s sebou, Obsluha
Okolí: Praha 8
69 recenzí
36 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 36 bodů za pomoc
“Příjemné posezení ”
3 z 5 bublinek Recenzováno: 27. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Krásné posezení v moderním stylu!
Zmrzlina excelentní,
Víno průměrně
Kafe přepalene
Obsluha výborná! Slečny jsou moc mile a vnímavé!
Dost nám vadila přítomnost neustále kontrolujiciho majitele/ provozního! Obsluha byla nervózní a výrazy toho pana nestáli za moc!

Navštíveno v srpnu 2016
Poděkujte uživateli dudko41.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

61 recenzí od naší komunity

37 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 9 bodů za pomoc
“Kvalitní jídlo”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 16. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Velice jednoduché a přitom vysoce kvalitní jídlo. Milá a pozorná obsluha. Rozumné ceny. Co víc chcete? Vřele doporučuju

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Sauron m.
39 recenzí
28 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“Úžasné místo s výborným jídlem a lidmi / Great place”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 17. června 2016 prostřednictvím mobilu

Tohle bistro miluju. Skvělý výběr snídaní, které Vám nastartují den. Milý a vtipný personál. Můžete i poklábosit s majiteli. Výborná jídla. Prostě super! / Cozy atmosphere, nice people, great breakfast menu, really nice place.

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Karin O.
17 recenzí
10 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“prijemne prostredi, mila pani majitelka”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 8. června 2016

Tento podnik je velmi hezky, moderne zarizeny s vybornou kavou a domaci mnamky, doporucuji na svacu, nebo dezert po obede.

Navštíveno v květnu 2016
Poděkujte uživateli MiroMio.
42 recenzí
37 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“V jednoduchosti je sila”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 4. května 2016 prostřednictvím mobilu

Pěkné, čisté prostředí jednoduchého, ale nápaditého a vzdušného desingu, který je kontrastem s barevných jídel a zákusků. Kdo by čekal, že na rohu tak trochu zapadlé uličky najde takovou oázu dobrot..
Dorazili jsme onehdy na "náhodu". Bylo plno, kromě stolu, kde byla reservace za necelou hodinu, tak jsme byli usazeni tam. To jsme měli kliku.. Neodolali jsme nabídce sardského čtvrtka, těstoviny i polévka chutnaly skvěle, takové fresh jarní jídlo.. A i ta necelá hodinka stačila k tomu, abychom se příjemně najedli, včetně dezertu a kávy..
Rád sem zajdu zas, i kdyby jen na rychlou kávu, nebo v parném létě na domácí limonádu..

Navštíveno v dubnu 2016
Poděkujte uživateli JinJang.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Proti Proudu, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bistro Proti Proudu? Sdílejte své zkušenosti!