“Příjemné posezení ”

Bistro Proti Proudu
Okolí: Praha 8
Okolí: Praha 8
Recenzováno: 27. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Krásné posezení v moderním stylu!
Zmrzlina excelentní,
Víno průměrně
Kafe přepalene
Obsluha výborná! Slečny jsou moc mile a vnímavé!
Dost nám vadila přítomnost neustále kontrolujiciho majitele/ provozního! Obsluha byla nervózní a výrazy toho pana nestáli za moc!

Poděkujte uživateli dudko41.

Recenzováno: 16. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Velice jednoduché a přitom vysoce kvalitní jídlo. Milá a pozorná obsluha. Rozumné ceny. Co víc chcete? Vřele doporučuju

Poděkujte uživateli Sauron m.
Recenzováno: 17. června 2016 prostřednictvím mobilu

Tohle bistro miluju. Skvělý výběr snídaní, které Vám nastartují den. Milý a vtipný personál. Můžete i poklábosit s majiteli. Výborná jídla. Prostě super! / Cozy atmosphere, nice people, great breakfast menu, really nice place.

Poděkujte uživateli Karin O.
Recenzováno: 8. června 2016

Tento podnik je velmi hezky, moderne zarizeny s vybornou kavou a domaci mnamky, doporucuji na svacu, nebo dezert po obede.

Poděkujte uživateli MiroMio.
Recenzováno: 4. května 2016 prostřednictvím mobilu

Pěkné, čisté prostředí jednoduchého, ale nápaditého a vzdušného desingu, který je kontrastem s barevných jídel a zákusků. Kdo by čekal, že na rohu tak trochu zapadlé uličky najde takovou oázu dobrot..
Dorazili jsme onehdy na "náhodu". Bylo plno, kromě stolu, kde byla reservace za necelou hodinu, tak jsme byli usazeni tam. To jsme měli kliku.. Neodolali jsme nabídce sardského čtvrtka, těstoviny i polévka chutnaly skvěle, takové fresh jarní jídlo.. A i ta necelá hodinka stačila k tomu, abychom se příjemně najedli, včetně dezertu a kávy..
Rád sem zajdu zas, i kdyby jen na rychlou kávu, nebo v parném létě na domácí limonádu..

Poděkujte uživateli JinJang.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Proti Proudu, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Bistro Proti Proudu? Sdílejte své zkušenosti!