“Prima posezení”

Bistro Proti Proudu
Okolí: Praha 8
Okolí: Praha 8
Recenzováno: 6. září 2016

V této kavárně jsem byl před pár dny na pracovním jednání. Posezení bylo velmi příjemné až na to, že paní servírka na nás relativně stále zapomínala, takže jsme se museli připomínat – s kávou, s jídlem (snídaní), s placením. Nicméně hodně stylová kavárna v místě Karlína, kde by ji snad nikdo nečekal. Na obchodní posezení v punkovém stylu – luxus.

Poděkujte uživateli Lukas H.

Recenzováno: 27. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Krásné posezení v moderním stylu!
Zmrzlina excelentní,
Víno průměrně
Kafe přepalene
Obsluha výborná! Slečny jsou moc mile a vnímavé!
Dost nám vadila přítomnost neustále kontrolujiciho majitele/ provozního! Obsluha byla nervózní a výrazy toho pana nestáli za moc!

Poděkujte uživateli dudko41.
Recenzováno: 16. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Velice jednoduché a přitom vysoce kvalitní jídlo. Milá a pozorná obsluha. Rozumné ceny. Co víc chcete? Vřele doporučuju

Poděkujte uživateli Sauron m.
Recenzováno: 17. června 2016 prostřednictvím mobilu

Tohle bistro miluju. Skvělý výběr snídaní, které Vám nastartují den. Milý a vtipný personál. Můžete i poklábosit s majiteli. Výborná jídla. Prostě super! / Cozy atmosphere, nice people, great breakfast menu, really nice place.

Poděkujte uživateli Karin O.
Recenzováno: 8. června 2016

Tento podnik je velmi hezky, moderne zarizeny s vybornou kavou a domaci mnamky, doporucuji na svacu, nebo dezert po obede.

Poděkujte uživateli MiroMio.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Proti Proudu, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Bistro Proti Proudu? Sdílejte své zkušenosti!