“Příjemný zážitek uprostřed Karlína”

Bistro Proti Proudu
Okolí: Praha 8
Okolí: Praha 8
Recenzováno: 25. ledna 2017

Bistro má hned několik výhod. Skvělá dostupnost, výborné jídlo z čerstvých, kvalitních potravin (spagetti carbonara, tatarák, tiramisu, bezlepkový věneček), dobrá káva. V neposlední řadě velmi příjemná obsluha. Největším překvapením byly snídaně, které se v bistru podávají po celý den (milá filosofie majitelů).
Ve večerních hodinách doporučuji rezervaci!

Poděkujte uživateli PetraK190342.

Recenzováno: 17. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Naprosto dokonalý místo! Útulný minimalistický interiér, příjemná obsluha a opravdu vynikající snídaně za klasické pražské ceny. Ochutnali jsme 4 věci a všechno bylo naprosto čerstvé a skvěle dochucené!

Poděkujte uživateli Claudia C.
Recenzováno: 14. listopadu 2016

Naše nejoblíbenější bistro. Vždy skvělé jídlo - poctivé, čerstvé. Polévky výborné, naprosto doporučujeme limonády - levandulovou jsme nikde lepší nepily (viz.foto). Obsluha velice milá a vstřícná i vůči úpravám v objednávce. Oceňujeme originální lístek a přátelskou atmosféru.

Poděkujte uživateli Denisa L.
Recenzováno: 6. září 2016

V této kavárně jsem byl před pár dny na pracovním jednání. Posezení bylo velmi příjemné až na to, že paní servírka na nás relativně stále zapomínala, takže jsme se museli připomínat – s kávou, s jídlem (snídaní), s placením. Nicméně hodně stylová kavárna v místě Karlína, kde by ji snad nikdo nečekal. Na obchodní posezení v punkovém stylu – luxus.

Poděkujte uživateli Lukas H.
Recenzováno: 27. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Krásné posezení v moderním stylu!
Zmrzlina excelentní,
Víno průměrně
Kafe přepalene
Obsluha výborná! Slečny jsou moc mile a vnímavé!
Dost nám vadila přítomnost neustále kontrolujiciho majitele/ provozního! Obsluha byla nervózní a výrazy toho pana nestáli za moc!

Poděkujte uživateli dudko41.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Proti Proudu, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Bistro Proti Proudu? Sdílejte své zkušenosti!