“Příjemný zážitek uprostřed Karlína”

Bistro Proti Proudu
Okolí: Praha 8
Okolí: Praha 8
Přispěvatel úrovně 1
4 recenze
3 recenze restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Příjemný zážitek uprostřed Karlína”
Recenzováno: 25. ledna 2017

Bistro má hned několik výhod. Skvělá dostupnost, výborné jídlo z čerstvých, kvalitních potravin (spagetti carbonara, tatarák, tiramisu, bezlepkový věneček), dobrá káva. V neposlední řadě velmi příjemná obsluha. Největším překvapením byly snídaně, které se v bistru podávají po celý den (milá filosofie majitelů).
Ve večerních hodinách doporučuji rezervaci!

• Navštíveno v lednu 2017

Nejprve čeština
105 recenzí
69 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 36 bodů za pomoc
“Jedna z nejlepších snídaní”
Recenzováno: 17. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Naprosto dokonalý místo! Útulný minimalistický interiér, příjemná obsluha a opravdu vynikající snídaně za klasické pražské ceny. Ochutnali jsme 4 věci a všechno bylo naprosto čerstvé a skvěle dochucené!

Navštíveno v prosinci 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Claudia C.
Prague, Czech Republic
122 recenzí
91 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“Nejoblíbenější bistro”
Recenzováno: 14. listopadu 2016

Naše nejoblíbenější bistro. Vždy skvělé jídlo - poctivé, čerstvé. Polévky výborné, naprosto doporučujeme limonády - levandulovou jsme nikde lepší nepily (viz.foto). Obsluha velice milá a vstřícná i vůči úpravám v objednávce. Oceňujeme originální lístek a přátelskou atmosféru.

• Navštíveno v lednu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Denisa L.
77 recenzí
40 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 14 bodů za pomoc
“Prima posezení”
Recenzováno: 6. září 2016

V této kavárně jsem byl před pár dny na pracovním jednání. Posezení bylo velmi příjemné až na to, že paní servírka na nás relativně stále zapomínala, takže jsme se museli připomínat – s kávou, s jídlem (snídaní), s placením. Nicméně hodně stylová kavárna v místě Karlína, kde by ji snad nikdo nečekal. Na obchodní posezení v punkovém stylu – luxus.

• Navštíveno v září 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Lukas H.
Přispěvatel úrovně 5
69 recenzí
36 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 37 bodů za pomoc
“Příjemné posezení ”
Recenzováno: 27. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Krásné posezení v moderním stylu!
Zmrzlina excelentní,
Víno průměrně
Kafe přepalene
Obsluha výborná! Slečny jsou moc mile a vnímavé!
Dost nám vadila přítomnost neustále kontrolujiciho majitele/ provozního! Obsluha byla nervózní a výrazy toho pana nestáli za moc!

Navštíveno v srpnu 2016
Poděkujte uživateli dudko41.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Proti Proudu, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Bistro Proti Proudu? Sdílejte své zkušenosti!