“Výborné na snídani”

Bistro Proti Proudu
Okolí: Praha 8
Okolí: Praha 8
Recenzováno: 27. srpna 2018

Bistro jsem navštívil s kamarády na snídani. Nabízí rozmanitý výběr sladkých i slaných snídaní, výbornou kávu a domácí limonády dle denní nabídky.
Majitel se o podnik stará, chodí mezi lidi a ptal se, jestli jsme byli se vším spokojeni. Jako bonus milá obsluha :-)

Poděkujte uživateli Martin K.

Recenzováno: 27. července 2018

Super restaurace kde se dá dobře najíst byla jsem taady hodně spokojená. Doporučuji si tady zajít:))

Poděkujte uživateli viktorieholisova.
Recenzováno: 2. července 2018

Bistro s velmi příjemným duchem, o které se majitelé opravdu starají. Doporučuji hlavně na snídani, které jsou originální, velmi pestré a servírují je po celý den. Podnik je velmi vhodný i pro pracovní schůzky. Domácí sladkosti included! Určitě doporučuji rezervaci.

Poděkujte uživateli Petr K.
Recenzováno: 18. května 2018 prostřednictvím mobilu

Uzasny, uzasny, uzasny! Klidne misto, pekne, jednoduche prostredi. Chutne menu. Prijemna, vtipna obsluha.... vse, jak ma byt. Prisli jsme s partnerem na snidani, vse, co maji v menu, bych si s radosti objednala.
Sedet muzete i venku v teplem obdobi. Maji filtrovanou kavu, velkou nabidku dezertu.
Auto pohodlne zaparkuje kdekoliv v okoli. Pokud sednete ven, nebojte se, neni zde zadny velky dopravni prujezdak. Vhodne i pro lidi, co si potrebuji neco nastudovat do skoly, ci odbavovat praci na PC.
Urcite doporucuji. Naprosto bez chyby. Prijdu zas!

Poděkujte uživateli ineskaroztomiloucka.
Recenzováno: 27. února 2018 prostřednictvím mobilu

Byly jsme tu s kámoškou před Vánoci a byl to můj druhý nejlepší brunch v Praze. Prostředí příjemné a útulné, obsluha opravdu milá a bylo tam příjemně teplo. Jídlo opravdu chutné, mají celkem velký výběr. Ceny jsou přijatelné.

Poděkujte uživateli zhyckanaprincezna.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Proti Proudu, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Bistro Proti Proudu? Sdílejte své zkušenosti!