“Výborné na snídani”

Bistro Proti Proudu
Okolí: Karlín
Okolí: Karlín
Recenzováno: 27. srpna 2018

Bistro jsem navštívil s kamarády na snídani. Nabízí rozmanitý výběr sladkých i slaných snídaní, výbornou kávu a domácí limonády dle denní nabídky.
Majitel se o podnik stará, chodí mezi lidi a ptal se, jestli jsme byli se vším spokojeni. Jako bonus milá obsluha :-)

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Martin K.

Recenzováno: 27. července 2018

Super restaurace kde se dá dobře najíst byla jsem taady hodně spokojená. Doporučuji si tady zajít:))

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli viktorieholisova.
Recenzováno: 2. července 2018

Bistro s velmi příjemným duchem, o které se majitelé opravdu starají. Doporučuji hlavně na snídani, které jsou originální, velmi pestré a servírují je po celý den. Podnik je velmi vhodný i pro pracovní schůzky. Domácí sladkosti included! Určitě doporučuji rezervaci.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Petr K.
Recenzováno: 18. května 2018 prostřednictvím mobilu

Uzasny, uzasny, uzasny! Klidne misto, pekne, jednoduche prostredi. Chutne menu. Prijemna, vtipna obsluha.... vse, jak ma byt. Prisli jsme s partnerem na snidani, vse, co maji v menu, bych si s radosti objednala.
Sedet muzete i venku v teplem obdobi. Maji filtrovanou kavu, velkou nabidku dezertu.
Auto pohodlne zaparkuje kdekoliv v okoli. Pokud sednete ven, nebojte se, neni zde zadny velky dopravni prujezdak. Vhodne i pro lidi, co si potrebuji neco nastudovat do skoly, ci odbavovat praci na PC.
Urcite doporucuji. Naprosto bez chyby. Prijdu zas!

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli ineskaroztomiloucka.
Recenzováno: 27. února 2018 prostřednictvím mobilu

Byly jsme tu s kámoškou před Vánoci a byl to můj druhý nejlepší brunch v Praze. Prostředí příjemné a útulné, obsluha opravdu milá a bylo tam příjemně teplo. Jídlo opravdu chutné, mají celkem velký výběr. Ceny jsou přijatelné.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli zhyckanaprincezna.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Proti Proudu, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bistro Proti Proudu? Sdílejte své zkušenosti!