Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:

Breakout Prague - Real Life Escape Games
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Breakout Prague is a “Real Life Escape Game” where players end up being locked in a specially designed room under mysterious circumstances. The objective is to solve the mystery by finding hidden objects, answering riddles and solving puzzles by connecting the missing links. Players will have to use their intellect, intuition and their sixth sense to make a successful escape and win the challenge. Unfortunately players do not have all the time in the world to do that! Each room has a unique storyline and 60 minutes time restriction to complete. As a player, you’ll be living and breathing the story. Can you escape the room before time runs out? Are you up for a challenge? Book your experience now! Try out our newly opened Nuclear Bunker Escape Room!
Užitečné informace: Aktivity pro starší děti, Uzamykací skříňky / úložný prostor, Koupelnová zařízení
Praha
2 recenze
Recenzováno: 6. března 2017

Úžasná hra, skvělý zážitek :-) Byla to moje druhá únikovka. Je skvělé, že člověk vypne a nemyslí na nic jiného než vyřešení úkolů. Stálo to za to. Hru mohu jen doporučit :-)

Užitečné?
Poděkujte uživateli Markéta R.

277 recenzí od naší komunity

• Všechny
Nejprve čeština
“Obrovské nadšení”
Recenzováno: 3. března 2017

Naše druhá únikovka, perfektně dotažená do každého detailu. Logická, dobře zorganzovaná, takže se nezamotáte do hromady nepoužitých indicií. Klobouk dolů před autorem. Některé technické vychytávky byly dokonalé. Můžeme jen doporučit, klidně i úplným začátečníkům. Díky moc za super zážitek :)

Navštíveno v březnu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Sloník S.
“Hodně zámků :D”
Recenzováno: 2. března 2017

Bylo to super. Moje první únikovka. Hodně úkolů, zámků a podobně. Hraje se o čas takže se nesmíte moc zdržovat. Zkrátka doporučuji

Navštíveno v březnu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Tereza U.
“Naprosto vyborne ”
Recenzováno: 26. února 2017 prostřednictvím mobilu

Musíme jen doporučit. Naprosto výborna hra i přes to, že naše první, urcite nás to v návštěvě dalsi únikove hry neodradilo, naopak se nemuzeme dockat dalsi:) Moc děkujeme za skvělý zážitek a příjemnou obsluhu.

Užitečné?
Poděkujte uživateli Nikola B.
Přispěvatel úrovně
12 recenzí
Recenze atrakcí (11)
common_n_attraction_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
Recenzováno: 16. února 2017

Jedna z těch opravdu povedených únikových her. Pár únikovek už jsme prošli (ale slečně na recepci jsme to zatajili) a i když si myslím že nás prokoukla, všechno nám s úsměvem vysvětlila a popřála štěstí. Úkoly vevnitř jsou různorodé a občas trochu zapeklité, ale na všechno jsme přišli i bez nápovědy. Všechno je vzorně označené takže se nestane, že běháte po místnosti a zkoušíte třímístný kód do deseti různých zámků. Záverečné focení v čemkoliv tématickém co vevnitř najdete beru jako vtipné zakončení. Děkujeme bylo to fajn :)

Užitečné?
Poděkujte uživateli Jitka K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Breakout Prague - Real Life Escape Games, si také prohlíželi

Už jste navštívili Breakout Prague - Real Life Escape Games? Sdílejte své zkušenosti!