“Absolutní pecka!”

Breakout Prague - Real Life Escape Games
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Breakout Prague is a “Real Life Escape Game” where players end up being locked in a specially designed room under mysterious circumstances. The objective is to solve the mystery by finding hidden objects, answering riddles and solving puzzles by connecting the missing links. Players will have to use their intellect, intuition and their sixth sense to make a successful escape and win the challenge. Unfortunately players do not have all the time in the world to do that! Each room has a unique storyline and 60 minutes time restriction to complete. As a player, you’ll be living and breathing the story. Can you escape the room before time runs out? Are you up for a challenge? Book your experience now! Try out our newly opened Nuclear Bunker Escape Room!
Užitečné informace: Koupelnová zařízení, Aktivity pro starší děti, Uzamykací skříňky / úložný prostor
Recenzováno: 15. března 2017

Opravdu parádní zážitek. Supr atmoška, chytře a poutavě vymyšlený příběh a prostředí. Byla to naše první únikovka a odcházeli jsme nadšení. Takže ti, kteří ještě nezkusili, ať určitě neváhají!

Poděkujte uživateli Sadrokarton.

Recenzováno: 10. března 2017

Má první únikovka a za mě paráda :-) Pěkně propracované, logické úkoly, vše na sebe pěkně navazovalo. Určitě doporučuji!

Poděkujte uživateli Lucka8.
Recenzováno: 6. března 2017

Úžasná hra, skvělý zážitek :-) Byla to moje druhá únikovka. Je skvělé, že člověk vypne a nemyslí na nic jiného než vyřešení úkolů. Stálo to za to. Hru mohu jen doporučit :-)

Poděkujte uživateli Markéta R.
Recenzováno: 3. března 2017

Naše druhá únikovka, perfektně dotažená do každého detailu. Logická, dobře zorganzovaná, takže se nezamotáte do hromady nepoužitých indicií. Klobouk dolů před autorem. Některé technické vychytávky byly dokonalé. Můžeme jen doporučit, klidně i úplným začátečníkům. Díky moc za super zážitek :)

Poděkujte uživateli Sloník S.
Recenzováno: 2. března 2017

Bylo to super. Moje první únikovka. Hodně úkolů, zámků a podobně. Hraje se o čas takže se nesmíte moc zdržovat. Zkrátka doporučuji

Poděkujte uživateli Tereza U.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Breakout Prague - Real Life Escape Games, si také prohlíželi

Už jste navštívili Breakout Prague - Real Life Escape Games? Sdílejte své zkušenosti!