Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Skvělá zábava”

Breakout Prague - Real Life Escape Games
Zaujímá 8. místo z 245 Zábava a hry v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Breakout Prague is a “Real Life Escape Game” where players end up being locked in a specially designed room under mysterious circumstances. The objective is to solve the mystery by finding hidden objects, answering riddles and solving puzzles by connecting the missing links. Players will have to use their intellect, intuition and their sixth sense to make a successful escape and win the challenge. Unfortunately players do not have all the time in the world to do that! Each room has a unique storyline and 60 minutes time restriction to complete. As a player, you’ll be living and breathing the story. Can you escape the room before time runs out? Are you up for a challenge? Book your experience now! Try out our newly opened Nuclear Bunker Escape Room!
Užitečné informace: Aktivity pro starší děti, Uzamykací skříňky / úložný prostor, Koupelnová zařízení
“Skvělá zábava”
5 z 5 bublinek Recenzováno: před 2 týdny

Hra byla moc pěkně propracovaná. Úkoly byly zajímavé. Skvělá zábava pro partu kamarádů. Určitě doporučuju.

Navštíveno v dubnu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Zuzana B.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

274 recenzí od naší komunity

• Všechny
Nejprve čeština
“Velká zábava”
5 z 5 bublinek Recenzováno: před 3 týdny

Skvělý zážitek, celá hra byla krásně propojená a taky pěkně těžká. Bylo to úžasné. Děkuji a určitě můžu jenom doporučit

Navštíveno v dubnu 2017
Poděkujte uživateli barunkaa.
“Skvělá hra!”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 20. března 2017

Skvělá hra, super zážitek, výborně vymyšlené a propracované. Unikovka mě hrozně bavila a moc jsem si ji užila. Mohu jen doporučit! Díky za Vaši práci :)

Užitečné?
Poděkujte uživateli Markét J.
“Absolutní pecka!”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 15. března 2017

Opravdu parádní zážitek. Supr atmoška, chytře a poutavě vymyšlený příběh a prostředí. Byla to naše první únikovka a odcházeli jsme nadšení. Takže ti, kteří ještě nezkusili, ať určitě neváhají!

Poděkujte uživateli Sadrokarton.
“Nukleární bunkr”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 10. března 2017

Má první únikovka a za mě paráda :-) Pěkně propracované, logické úkoly, vše na sebe pěkně navazovalo. Určitě doporučuji!

Poděkujte uživateli Lucka8.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Breakout Prague - Real Life Escape Games, si také prohlíželi

Už jste navštívili Breakout Prague - Real Life Escape Games? Sdílejte své zkušenosti!