“Prima unikovka”

Breakout Prague - Real Life Escape Games
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Breakout Prague is a “Real Life Escape Game” where players end up being locked in a specially designed room under mysterious circumstances. The objective is to solve the mystery by finding hidden objects, answering riddles and solving puzzles by connecting the missing links. Players will have to use their intellect, intuition and their sixth sense to make a successful escape and win the challenge. Unfortunately players do not have all the time in the world to do that! Each room has a unique storyline and 60 minutes time restriction to complete. As a player, you’ll be living and breathing the story. Can you escape the room before time runs out? Are you up for a challenge? Book your experience now! Try out our newly opened Nuclear Bunker Escape Room!
Užitečné informace: Aktivity pro starší děti, Koupelnová zařízení, Uzamykací skříňky / úložný prostor
Přispěvatel úrovně 3
10 recenzí
Recenze atrakcí (7)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Prima unikovka”
Recenzováno: 13. dubna 2017

Hezké dobové rekvizity, zajimavé šifry, milý personal.
Pěkně jsme si zaluštili a užili si prima zábavu.

Užitečné?
Poděkujte uživateli Veronika K.

289 recenzí od naší komunity

• Všechny
Nejprve čeština
“Skvělá zábava”
Recenzováno: 9. dubna 2017

Hra byla moc pěkně propracovaná. Úkoly byly zajímavé. Skvělá zábava pro partu kamarádů. Určitě doporučuju.

Užitečné?
Poděkujte uživateli Zuzana B.
2 recenze
“Velká zábava”
Recenzováno: 3. dubna 2017

Skvělý zážitek, celá hra byla krásně propojená a taky pěkně těžká. Bylo to úžasné. Děkuji a určitě můžu jenom doporučit

Poděkujte uživateli barunkaa.
“Skvělá hra!”
Recenzováno: 20. března 2017

Skvělá hra, super zážitek, výborně vymyšlené a propracované. Unikovka mě hrozně bavila a moc jsem si ji užila. Mohu jen doporučit! Díky za Vaši práci :)

Navštíveno v březnu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Markét J.
“Absolutní pecka!”
Recenzováno: 15. března 2017

Opravdu parádní zážitek. Supr atmoška, chytře a poutavě vymyšlený příběh a prostředí. Byla to naše první únikovka a odcházeli jsme nadšení. Takže ti, kteří ještě nezkusili, ať určitě neváhají!

Navštíveno v březnu 2017
Poděkujte uživateli Sadrokarton.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Breakout Prague - Real Life Escape Games, si také prohlíželi

Už jste navštívili Breakout Prague - Real Life Escape Games? Sdílejte své zkušenosti!