Breakout Prague - Real Life Escape Games
*****

Nukleární bunkr - parádní únikovka s historickou tématikou! Personál velice milý - slečna nám vše... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
hanad404
Nukleární bunkr

Výborná únikovka se skvělou atmosférou. Gamemaster umí vtáhnout hráče do role tajných agentů... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
FuryJayBee

Recenzováno: 3. prosince 2019

Hra byla naprosto boží. Všude plno řešení, člověk si musel neustále pamatovat co bylo v jaké místnosti. Milá slečna, která nám vše naprosto dokonale vysvětlila. Určitě budeme chtít vyzkoušet i venkovní verzi :)

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Michaela S.
Recenzováno: 1. prosince 2019

Pro většinu z nás se jednalo o první únikovou hru. Všichni jsme si to opravdu moc užili, úkoly byly nápadité a slečna, která nás měla na starost, moc milá a příjemná.
Děkujeme za pěkný zážitek.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Klara_Dr.
Recenzováno: 16. září 2019

Moc pěkně vymyšlená hra, kterou jsme si všichni opravdu užili. Nápadité úkoly a příjemná atmosféra :).

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Veronika N.
Recenzováno: 16. září 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná obsluha, lehké i těžké úkoly, pěkná výzdoba, dobré téma. I jako nováčci jsme to zvládli, i když jen těsně.
Za mě určitě velká spokojenost

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli martinthefunny.
Recenzováno: 24. července 2019

Už jsme na pár únikoých hrách byli a vždy předem koukáme na recenze, i tak se vždy dopředu paranoidně připravuji, že už to přece nebude tak dobré jako to bylo posledně.

Nukleární bunkr v Brekout Prague je moc hezky vymyšlený, značné množství autentických rekvizit, příjemná operátorka (Andrea). Rozhodně bych hru doporučila každému, kdo hledá kvalitu jak po stránce interiérů, tak po stránce obsahové (úkoly, atmosféra).

Mockrát děkujeme za zážitek!

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli vali3t.