“Opravdové "PEKLO"”

Kuchyně: Evropská, Česká, Současná
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Popis: One of the most atmospheric restaurants in the city
Recenzováno: 3. května 2017

1. 5. jsme s rodinou vyrazili na Petřín. Cestou z Petřína jsme chtěli ochutnat pivo a něco pojíst v této restauraci. Bohužel restaurace byla plná lidí, přesto jsme stolek pro 3 osoby našli. Během 20 minut strávených u stolu si nás nikdo z obsluhy ani nevšiml. Několik zahraničních hostů restauraci mezi tím opustilo, zřejmě se jich také nikdo nevšímal.
Interiér je dosti tmavý, na jídelní lístek je špatně vidět. Ceny jsou přepálené, ale chápu, že se jedná o drahou lokalitu. Nic méně, po 20 minutách čekání jsme se sebrali a odešli. Zátěžový test v mých očích bohužel nezvládli. Myslím si, že 1. 5. kdy je Petřín plný lidí by měli být na nápor hostů připravení. Za nás bohužel zklamání.

Datum návštěvy: květen 2017
5  Poděkujte uživateli mora381.
Mirek K, Vlastník v zařízení Restaurant Peklo, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. května 2017

Dobrý den mora381,

děkujeme za Váš osobní subjektivní názor. Mrzí nás, Vaše zklamání s naší restaurací.
S pozdravem M.Kubeš

Recenzováno: 12. března 2017 prostřednictvím mobilu

Doporučuji návštěvu této restaurace, byla by chyba toto místo vynechat při návštěvě Prahy. Krásný a neobvyklý interiér, výborná kuchyně a příjemný personál.

Datum návštěvy: únor 2017
3  Poděkujte uživateli Jaroslav C.
Recenzováno: 19. května 2016

Restaurace má skvělou historickou romantickou atmosféru. Servis byl naprosto v pořádku a jídlo velmi chutné.

Datum návštěvy: květen 2016
2  Poděkujte uživateli Karina P.
Recenzováno: 20. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Krásná nenapadá restaurace s krasnym prostředím zasazena ve skále prijemné prostředí milá obsluha chutne jídlo, ale nejvíce nás překvapil vlastní vodní pramen. Úžasné romantické můžeme jen doporučit

Datum návštěvy: duben 2016
Poděkujte uživateli Jan S.
Recenzováno: 29. října 2015 prostřednictvím mobilu

Měli jsme romantickou večeři po koncertu a večerní procházce v okolí hradu. Je vidět, že se personál snaží. Děkujeme za krásný večer!

Datum návštěvy: říjen 2015
2  Poděkujte uživateli Stanislav Ž.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Peklo, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurant Peklo? Sdílejte své zkušenosti!