“Skvělé jídlo”

Modry Zub Andel
Okolí: Anděl
Okolí: Anděl
Recenzováno: 17. října 2020

Úžasný, autentický, nejlepší thajská restaurace. Byla jsem tam na večeři a opravdu si pochutnala. Servis dokonalý.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Kafarka.

Recenzováno: 22. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Výborná Asie - tentokrát jsem zvolil Laoské nudle a byla to pecka. Kořenící mistička dovolila zvolit si pálivost podle aktuální chuti - což jsem v tom vedru opravdu ocenil.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli jindrichr.
Recenzováno: 30. července 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělé jídlo! Výborně vychucené, pikantní. Obsluha velmi milá a profesionální.

Prostředí také bylo moc příjemné. Radi se vrátíme.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Trek776431.
Recenzováno: 11. února 2020 prostřednictvím mobilu

Byli jsme o vikendu s prateli posedet na veceri. Mlady cisnik byl velice pratelsky, prijemny a mili, takto by to melo vypadat vsude. Vsechna judla byla chutna, rekla bych ze jde o prumer. Chute mohly byt vice vyraznejsi. Prostredi pekne, ciste. Pobocka Modreho zubu na Narodni tride se mi vsak libi vice, jak interierem tak i jidlo je chutove vyraznejsi. Vse probehlo v poradku

Datum návštěvy: únor 2020
1  Poděkujte uživateli 115verat.
Recenzováno: 6. ledna 2020

Přátelé, kdo miluje thajskou a vietnamskou kuchyni, restaurace Modrý zub na Andělu je výborná volba. Zejména jarní čerstvé závitky s uzeným lososem jsou exkluzivní.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Hruddy9.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Modry Zub Andel, si také prohlíželi

Už jste navštívili Modry Zub Andel? Sdílejte své zkušenosti!