“Velmi dobrý průměr”

Kamparium
Okolí: Praha 1 (centrum)
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Podnik jsme navštívili s partou přátel - fotografů. Dobra a primerene rychla obsluha. Menu sice neobsahuje "oslnive polozky" pro gurmany, ale najdete v ni poctiva ceska jídla. K jídlu jsem si dal sklenicku dobreho Zweigeltrebe od českého vinaře. V této lokalitě se dá jen doporučit.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli jiri_praha_cz.

Recenzováno: 9. května 2019

Chodím sem na oběd, obsluha je milá, výběr z poledního menu široký. Jsou jídla, která jim jdou méně (např. řízečky), jiná jsou vynikající. Je zde klid, takže na jednání s obědem super místo.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Zoe S.
Recenzováno: 6. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Vynikající syrová polévka a pstruh. Stejk na 3. Točená Malinovka a Kofola super.
Příjemná obsluha. Příprava jídla rychlá. Trochu špinavé stoly.
Ceny na Prahu dobré.
Doporučuji.
Tvrdá 4.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli NataliaN1848.
Recenzováno: 24. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemná restaurace, klidné a chladné prostředí, zvlášť v tomto horku. Obsluha milá, rychlá. Jídlo výborné, cenově přijatelné a porce odpovídající ceně. Domácí limonády nám moc chutnaly a určitě se sem plánujeme vrátit.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli d_kam2016.
Recenzováno: 4. července 2018 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navšitívili s přítelem dvakrát. Příjemně nás překvapila přijatelná cenová úroveň. Jako plus hodnotíme rovněž ochotu obsluhy. Snažili se projevovat zájem a byli příjemní. Dalším plusem, dle mého přítele, bylo pivo. Jedná se o místní speciální pivo a bylo výborné. Kvalita jídla byla slušná a chutnalo nám. Salát Caprese a polévka byly velmi dobré, stejně jako steak a hovězí guláš. Restaurace má rovněž zahrádku - několik stolů na chodníku přiléhajícímu restauraci.
Jestli se chcete v zásadě dobře najíst a za přijatelné ceny nedaleko Kampy tak Vám můžeme tuto restauraci vřele doporučit.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli andreamM2062UY.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kamparium, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kamparium? Sdílejte své zkušenosti!