“Úžasné místo”

Kamparium
Okolí: Praha 1 (centrum)
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 12. října 2020

Jedinečné místo! Nejlepší česnečka na světě! Skvělá jídla, skvělá polední menu, super domácí pivo a limonády, milá obsluha, klidné místo uprostřed Prahy...Vždy jsme si zde skvěle pochutnali, nikdy nezklame :)

1  Poděkujte uživateli 794kate_inah.

Recenzováno: 23. února 2020

Restaurace nenaštve, ale ani nijak výrazně nenadchne. Jídlo dobré (co taky zkazit na vepřovém řízku?), kapsa plněná sýrem a šunkou už tady taky byla, překvapení se nekonalo. A přece: rozlévané červené (moravské) bylo skvostné, i když si ho nechají zaplatit (2,5 dcl za 76 Kč). Byli jsme zde v neděli těsně po otevření a užili si oběd v poklidné atmosféře. Personál byl pozorný,děkujeme.

Datum návštěvy: únor 2020
1  Poděkujte uživateli sev514.
Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Podnik jsme navštívili s partou přátel - fotografů. Dobra a primerene rychla obsluha. Menu sice neobsahuje "oslnive polozky" pro gurmany, ale najdete v ni poctiva ceska jídla. K jídlu jsem si dal sklenicku dobreho Zweigeltrebe od českého vinaře. V této lokalitě se dá jen doporučit.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli jiri_praha_cz.
Recenzováno: 9. května 2019

Chodím sem na oběd, obsluha je milá, výběr z poledního menu široký. Jsou jídla, která jim jdou méně (např. řízečky), jiná jsou vynikající. Je zde klid, takže na jednání s obědem super místo.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Zoe S.
Recenzováno: 6. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Vynikající syrová polévka a pstruh. Stejk na 3. Točená Malinovka a Kofola super.
Příjemná obsluha. Příprava jídla rychlá. Trochu špinavé stoly.
Ceny na Prahu dobré.
Doporučuji.
Tvrdá 4.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli NataliaN1848.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kamparium, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kamparium? Sdílejte své zkušenosti!