“Průměrné jídlo za vyšší cenu”

Kolkovna Stodůlky
Č. 2 588 z 6 138 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 13
Okolí: Praha 13
Recenzováno: 27. března 2017

Celkem dobré jídlo v příjemném prostředí bylo dosti pokaženo otrávenou obsluhou s nezájmem o cokoliv mimo placení. Za celkem vysoké ceny by se obsluha měla rozhodně chovat jinak.

1  Poděkujte uživateli DJPLZEN.

Recenzováno: 18. března 2017

Jídlo na talíři vypadá dobře, slabě dochucené, Prostředí příjemné. Ale co je katastrofa je obsluha. Slova děkuji, dobrou chuť, pohled či náznak úsměvu a ochoty zcela chybí. Divím se majitelům, že je jim to jedno.

1  Poděkujte uživateli Milan P.
Recenzováno: 13. února 2017

Naše už asi 4 návštěva. Jídlo bylo dobré ale průměrné za cenu za kterou je nabízeno. Obsluha nebyla zrovna moc pozorná a milá..

Poděkujte uživateli Martina B.
Recenzováno: 2. února 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsem navštívila s přáteli a byli jsme docela spokojeni.
Hezké prostředí a příjemná obsluha.
Jídlo bylo hezky podávané, ale za takové ceny bych očekávala jídlo chutnější. Neříkám, že bylo špatné, ale v jiné cenové kategorii. Ochutnala jsem hovězí líčka na víně a cítila jsem lehkou hořkost, poté tatarák a ten byl málo dochucený. Dochutit se pochopitelně dá, ale v takové restauraci bych to nečekávala. Na posezení s přáteli bych návštěvu možná zopakovala, ale na romantické posezení ve dvou bych raději volila jinou restauraci.

Poděkujte uživateli Jana P.
Recenzováno: 26. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Obsluha naprosto priserna. Pan provozni se ke mne pri placeni choval jako k nekomu uplne menecenemu. Rozhodne uz tam nikdy nepujdu.

1  Poděkujte uživateli Eva H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kolkovna Stodůlky, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kolkovna Stodůlky? Sdílejte své zkušenosti!