“Klasická kolkovna bohužel s mizernou obsluhou”

Kolkovna Stodůlky
Č. 2 821 z 6 047 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 13
Okolí: Praha 13
Recenzováno: 26. srpna 2017

Řetězec restaurací Kolkovna máme rádi - já osobně si rád tu a tam pochutnám na české kuchyni, kterou si doma rozhodně neudělám, protože ji nechci jíst nějak pravidelně, a tak si na ni tu a tam zajdu do restaurace. Stodůleckou Kolkovnu máme rádi, protože venkovní sezení v létě je příjemné a prostředí poměrně klidné. Na jídle jsme si pochutnali i domácí limonáda či pivo nezklamaly. Bohužel nám večeři trochu otrávila obsluha, která byla nepříjemná a značně arogantní. A neodpustím si poznámku, že bych k barbecue wings považoval za samožrejmost přinést vodu, ve které si bude možné umýt ruce. O vodu jsme museli žádat dokonce dvakrát, protože obsluha na ni zapomněla a má partnerka tedy seděla s mastnýma rukama, což na dojmu ze servisu rozhodně nepřidalo.

Poděkujte uživateli d0bby6.

Recenzováno: 2. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

V restauraci jsem byla zatím jen jednou a stačilo mi to. Párkrát jsem si ale domů objednala jejich houbové rizoto, to mi totiž fakt chutná! Akorát ne vždy se poštěstí - občas dorazí přesolené, občas skoro bez masa. Asi tam budu muset zase dojít a přesvědčit se přímo na místě, jestli to tam za to už stojí, nebo ne.

Poděkujte uživateli Anna Š.
Recenzováno: 2. května 2017

Sváteční oběd - celkem málo hostů (postupem času se restaurace plnila). Část hostů s dětmi, které se projevovaly dost hlasitě (pláčem i vztekem). Personál měl napsanou vtipnou průpovídku "na rodiče a jejich milé děti", ale nějak se míjela účinkem. Výborná polévka - "kulajda". Svíčková na smetaně a smažený sýr - dobré. Škoda, že kuchař nebyl ochotný připravit malý salát k jídlu (saláty jen velké, jako samostatná jídla). Servis velmi velmi vlažný.

Poděkujte uživateli HejHan.
Recenzováno: 27. března 2017

Celkem dobré jídlo v příjemném prostředí bylo dosti pokaženo otrávenou obsluhou s nezájmem o cokoliv mimo placení. Za celkem vysoké ceny by se obsluha měla rozhodně chovat jinak.

1  Poděkujte uživateli DJPLZEN.
Recenzováno: 18. března 2017

Jídlo na talíři vypadá dobře, slabě dochucené, Prostředí příjemné. Ale co je katastrofa je obsluha. Slova děkuji, dobrou chuť, pohled či náznak úsměvu a ochoty zcela chybí. Divím se majitelům, že je jim to jedno.

1  Poděkujte uživateli Milan P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kolkovna Stodůlky, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kolkovna Stodůlky? Sdílejte své zkušenosti!