“drahé jídlo, špatná obsluha”

Kolkovna Stodůlky
Č. 2 588 z 6 138 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 13
Okolí: Praha 13
Recenzováno: 19. října 2017

Občas do restaurace zavítám, když není v okolních restauracích nic na výběr a pokaždé se utvrzuji v tom, že na Stodůlkách je to ta nejhorší restaurace.

3  Poděkujte uživateli Blenata.

Recenzováno: 12. října 2017 prostřednictvím mobilu

Moje první návštěva bez očekávání. Recenze průměrné..
U mne však proběhla první návštěva bez chybičky.
Prostředí velmi příjemné, personál ochotný, gulášek dobrý a pivo za velmi překvapující cenu (na Prahu až neobvykle nízkou).
Rád zase přijdu!!

Poděkujte uživateli paranek.
Recenzováno: 26. srpna 2017

Řetězec restaurací Kolkovna máme rádi - já osobně si rád tu a tam pochutnám na české kuchyni, kterou si doma rozhodně neudělám, protože ji nechci jíst nějak pravidelně, a tak si na ni tu a tam zajdu do restaurace. Stodůleckou Kolkovnu máme rádi, protože venkovní sezení v létě je příjemné a prostředí poměrně klidné. Na jídle jsme si pochutnali i domácí limonáda či pivo nezklamaly. Bohužel nám večeři trochu otrávila obsluha, která byla nepříjemná a značně arogantní. A neodpustím si poznámku, že bych k barbecue wings považoval za samožrejmost přinést vodu, ve které si bude možné umýt ruce. O vodu jsme museli žádat dokonce dvakrát, protože obsluha na ni zapomněla a má partnerka tedy seděla s mastnýma rukama, což na dojmu ze servisu rozhodně nepřidalo.

Poděkujte uživateli d0bby6.
Recenzováno: 2. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

V restauraci jsem byla zatím jen jednou a stačilo mi to. Párkrát jsem si ale domů objednala jejich houbové rizoto, to mi totiž fakt chutná! Akorát ne vždy se poštěstí - občas dorazí přesolené, občas skoro bez masa. Asi tam budu muset zase dojít a přesvědčit se přímo na místě, jestli to tam za to už stojí, nebo ne.

Poděkujte uživateli Anna Š.
Recenzováno: 2. května 2017

Sváteční oběd - celkem málo hostů (postupem času se restaurace plnila). Část hostů s dětmi, které se projevovaly dost hlasitě (pláčem i vztekem). Personál měl napsanou vtipnou průpovídku "na rodiče a jejich milé děti", ale nějak se míjela účinkem. Výborná polévka - "kulajda". Svíčková na smetaně a smažený sýr - dobré. Škoda, že kuchař nebyl ochotný připravit malý salát k jídlu (saláty jen velké, jako samostatná jídla). Servis velmi velmi vlažný.

Poděkujte uživateli HejHan.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kolkovna Stodůlky, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kolkovna Stodůlky? Sdílejte své zkušenosti!