“Dnení oběd s kolegy, plesnivý citrón, obarvená voda a nedovařené brambory za příplatek 30Kč”

Kolkovna Stodůlky
Č. 2 821 z 6 047 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 13
Okolí: Praha 13
Recenzováno: 24. dubna 2018

"Borůvková limonáda" za 64 Kč byla obarvená voda bez chuti. Při žádosti o nápravu/vrácení nám bylo sděleno, že nám tam přidají ještě jednu dávku sirupu za dalších 64 Kč :) a že jsme se měli zeptat předem, jak limonáda vypadá. Jako prosím? Limonádu jsme vraceli. Citrón k řízkům - na kůře plesnivý. Přinesli nám nový. Výměna přílohy - brambory místo hranolek za 30 Kč (aneb nejsou brambory jako brambory). Brambory byly nedovařené, vracela jsem je s tím, že je platit nebudu, což mi bylo od obsluhy odsouhlaseno. Při placení byly brambory naúčtovány. Když jsem na to upozornila, slečna servírka byla velmi nepříjemná a řekla mi, že to nevěděla a že za to může nějaká jejich nová brigádnice. Ještě že jde jít na oběd jinam než sem, protože sem už nikdy více...

1  Poděkujte uživateli eskarinakovarova.

Recenzováno: 19. března 2018

V pracovní dny bývá v době oběda v této restauraci rušno. Rychlé obědové menu má obvykle čtyři položky sestavené tak, aby si vybral masožravec i nemasožravec. Přinesou vám slušnou porci ve slušné kvalitě. Obvykle trvá příprava jen chvilku. Nekdy přijde na polední specialitu opravdu hodně lidí a tak se může stát, že budete muset chvíli počkat u dveří. Stalo se, že se někde cestou do kuchyně zatoulala obědnávka. Pak může být čekání na oběd předlouhé. Doporučuji proto vždy nějakou časovou rezervu. Jinak doporučuji, v dané lokalitě určitě jedna z lepších restaurací.

Poděkujte uživateli DarthVa.
Recenzováno: 23. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Krásný interiér , velmi dobré pivo a vynikající utopenci . Lepší jsem nejedl. Oceňuji i venkovní sezení v létě , které každá hospůdka nemůže nabídnout .

Poděkujte uživateli Global744574.
Recenzováno: 19. října 2017

Občas do restaurace zavítám, když není v okolních restauracích nic na výběr a pokaždé se utvrzuji v tom, že na Stodůlkách je to ta nejhorší restaurace.

3  Poděkujte uživateli Blenata.
Recenzováno: 12. října 2017 prostřednictvím mobilu

Moje první návštěva bez očekávání. Recenze průměrné..
U mne však proběhla první návštěva bez chybičky.
Prostředí velmi příjemné, personál ochotný, gulášek dobrý a pivo za velmi překvapující cenu (na Prahu až neobvykle nízkou).
Rád zase přijdu!!

Poděkujte uživateli paranek.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kolkovna Stodůlky, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kolkovna Stodůlky? Sdílejte své zkušenosti!