Locked in Prague
Č. 21 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Insomnia

Hra byla nádherně zpracovaná. Jako pracovník v únikové hře jsem byl příjemně překvapen příběhem a... přečíst další informace

Recenzováno: 30. prosince 2019
Martin H
Asi bych nemohl být partizán

Recenzováno: 6. listopadu 2019
RomanHladky
Praha, Česká republika

Recenzováno: 6. listopadu 2019

Jsem v odboji a něco řeším, ta atmosféra mě úplně dostala. Nádherná hra, ověří nejen Vaše nejen intelektuální kvality, ale i ty lidské.

Datum zážitku: prosinec 2018
Poděkujte uživateli RomanHladky.
Barbora_Kostelecka, Manažer v zařízení Locked in Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. listopadu 2019

děkujeme, že jste si našli čas napsat tuto recenzi. Máme velkou radost, že Vás atmosféra hry Operace Anthropoid zaujala.

Budeme se těšit na viděnou třeba na naši druhé únikové hře Insomia

Recenzováno: 20. října 2019

Zahráli jsme si obě hry a výsledkem byl skvělý zážitek. Obě hry byly super, měly skvělou atmosféru, která mně u mnohých únikovek chyběla. Člověk má opravdu pocit, že vše okolo něj je skutečné. Samotné hry jsou velmi kreativně provedeny a úkoly jsou originální. Bonusem je velmi sympatická obsluha, která je velmi ochotna s čímkoliv pomoci. Vřele můžeme doporučit :)

Datum zážitku: září 2019
1  Poděkujte uživateli Marek S.
Barbora_Kostelecka, Manažer v zařízení Locked in Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. listopadu 2019

děkujeme za Vaši milou recenzi. Máme velkou radost, že Vás obě naše hry bavily a ocenili jste jejich atmosféru i originální úkoly.

Recenzováno: 12. října 2019

Hra ma uzasnou atmosferu, diky ktete jsme se do hry uplne vzili. Nejlepsi unikovka, kterou jsem kdy hrala, doporucuji.

Datum zážitku: září 2019
1  Poděkujte uživateli Katerina S.

děkujeme za Vaši milou recenzi. Máme velkou radost, že Vás hra Insomnia bavila.

Recenzováno: 5. října 2019

Celou dobu nám to připadalo jako průměrná únikovka. A pak přišlo posledníc 10 minut. Asi pro silnější nátury, ale dostalo nás to dokonale. Totální přenesní někam jinam. Takže za atmosféru jednoznačně 5 a doporučení.

Datum zážitku: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli PetrIPavel.

děkujeme za Vaše milá slova. Máme velkou radost, že Vás atmosféra hry natolik vtáhla.

Budeme se těšit na viděnou třeba na naši druhé únikové hře Insomnia

Recenzováno: 2. října 2019

Hra není plná technických vymožeností, ale disponuje spoustou nápadů a hlavně má skvělou atmosféru. Jen pozor, pro lekavé lidi moc není :-)

Datum zážitku: květen 2019
1  Poděkujte uživateli roman_wood_dreveny.

jménem celého týmu Locked in Prague Vám děkujeme za milou recenzi. Vašich slov si moc vážíme.