“Skvělé”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Krč
Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Kromě výtečného jídla vás restaurace okouzlí svým nádherným interiérem a vstřícnou a pozornou obsluhou. Návštěvu tohoto místa velmi doporučuji. Sám se těším na další návštěvu!

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 828radimf.

Recenzováno: 2. července 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi zajímavé prostředí. Skvělá kuchyně a personal. Číšnice se vždy usmívá a jídlo je perfektní. Prostředí využitelné na business schůzky. Nevýhodou mohou byt vyšší ceny

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Ondrej C.
Recenzováno: 2. července 2019

Do této restaurace jsem se dlouho dobu chystal a čekání se vyplatilo. Mají výborne menu a úžasné dezerty. Buuucek byl prostě skvělý.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli ZdenekHc87.
Recenzováno: 20. března 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde oslavit výročí a byla to velmi dobrá volba. Celý interiér je opravdu neobvyklý. Jídlo výborné, obsluha velmi ochotná a milá. Pokud chcete zvláštní místo pro zvláštní příležitost, tak tohle bude správná volba. Jediné, co bych vytkla, je výběr vín-těch je hodně, ochutnala jsem asi 4 a ani jedno nebylo dobré. Což se mi nestává, vždy mi jich přijde chutných dost. Tohle by akorát mohli vychytat.

Datum návštěvy: únor 2019
1  Poděkujte uživateli czlucie.
Recenzováno: 15. února 2019 prostřednictvím mobilu

Do restaurace jsme zavítali poprvé 14.2. a určitě rádi přijdeme znovu. Jídlo, konkrétně tomatová polévka, losos a líčka výborné. Prostředí příjemné, obsluha profesionální, přátelská,milá a růže také velmi potěšila.
Přijdeme znovu, určitě vás doporučím a děkujeme :)

Bee

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Bee A.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Botanic, si také prohlíželi

Už jste navštívili Botanic? Sdílejte své zkušenosti!