“Večer zábavy i poučení”

Č. 25 z 269 Zábava a hry v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Sherlockova pracovna je originální úniková hra v centru Prahy jen čtyři tramvajové zastávky od Václavského náměstí. Objevte své deduktivní schopnosti během řešení záhadné vraždy. Přijďte strávit hodinu plnou úžasných hlavolamů, neobyčejných hádanek a šifer. Fanoušci Sherlocka Holmese jistě ocení dobové souvislosti. Ale i když toho o Sherlockovi moc nevíte, tak vás hra určitě vtáhne do děje.
Užitečné informace: Aktivity pro starší děti, Schody/výtahy
Recenzováno: 27. července 2017

Se šifrovacími hrami nemám žádné zkušenosti, takže jsem nastupoval do místnosti dost nejistě. Obavy ale nebyly na místě, na vše stačilo oprášit znalosti ze základní školy a mít oči (a hlavy) otevřené. Frekvenční analýzu ani Morseovu abecedu jsem nepotřeboval.
Náš tým byl ale zrovna nějak indisponovaný - neviděli jsme věci, které jsme měli přímo pod nosem. Tak přišla ke slovu nápovědka, která dohlížela na to, abychom nikde nezakysli příliš dlouho a získali ze hry maximum. Nakonec nám ještě pár minut přidala, až jsme to přece jen s odřenýma ušima dali. Díky moc.

Poděkujte uživateli petrnik1.

Recenzováno: 23. července 2017 prostřednictvím mobilu

Úžasná hra!Doporučuji.Moc příjemný a ochotný personál Byla to naše první úniková hra a určitě nebyla posledni.

Poděkujte uživateli Petra K.
Recenzováno: 20. července 2017 prostřednictvím mobilu

Byla to naše první hra a byli jsme nadšeni. Vše bylo, včetně obsluhy, parádní. Dostali jsme to jako dárek =super nápad. Takže všem děkuji :)

Poděkujte uživateli Vlasta P.
Recenzováno: 11. července 2017

V celku hra nebyla složitá. Ve třech jsme to dali v čase, nicméně byli místa, ve kterých jsme se sekli hlavně kvůli naší oblibě hledat složité postupy. Takže u některých hádanek bych očekával víc jednoznačnosti (např. když něco najdete, tak už s tím nic nedělejte, jelikož už samo o sobě to je kód), atd.. Zbytečně moc ztraceného času právě kvůli nejednoznačnosti a spousty zámků se stejným počtem cifer. Jinak atmosféra super, obsluha super, a odcházeli jsme spokojeni.

Poděkujte uživateli Dmitrij G.
Člen TripAdvisoru
Recenzováno: 7. července 2017 prostřednictvím mobilu

Únikovou hru jsme si skvěle užili. Každý něčím přispěl a nakonec jsme hru na poslední chvíli zvládli. Byla to naše druhá zkušenost a tato hra byla lepší. Super.

Poděkujte uživateli Člen TripAdvisoru.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo ExitGamePrague - Sherlockova kancelář, si také prohlíželi

Už jste navštívili ExitGamePrague - Sherlockova kancelář? Sdílejte své zkušenosti!