ExitGamePrague - Sherlockova kancelář
Č. 25 z 269 Zábava a hry v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Sherlockova pracovna je originální úniková hra v centru Prahy jen čtyři tramvajové zastávky od Václavského náměstí. Objevte své deduktivní schopnosti během řešení záhadné vraždy. Přijďte strávit hodinu plnou úžasných hlavolamů, neobyčejných hádanek a šifer. Fanoušci Sherlocka Holmese jistě ocení dobové souvislosti. Ale i když toho o Sherlockovi moc nevíte, tak vás hra určitě vtáhne do děje.
Užitečné informace: Schody/výtahy, Aktivity pro starší děti
Recenzováno: 4. srpna 2017

To se jedno odpoledne sejde parta přátel a přemýšlí, co by po dobrém obědě podnikla a ejhle! Únikovka je na světě. Byl problém najít nějakou, kde nemusí být rezervace xx hodin dopředu, ale nakonec jsme našli a dokonce se skvělým tématem, milovaným Sherlockem! Personál milý a ochotný kdykoliv poradit. Moc jsem si to užila. :)

Poděkujte uživateli Buracek.

Recenzováno: 27. července 2017

Se šifrovacími hrami nemám žádné zkušenosti, takže jsem nastupoval do místnosti dost nejistě. Obavy ale nebyly na místě, na vše stačilo oprášit znalosti ze základní školy a mít oči (a hlavy) otevřené. Frekvenční analýzu ani Morseovu abecedu jsem nepotřeboval.
Náš tým byl ale zrovna nějak indisponovaný - neviděli jsme věci, které jsme měli přímo pod nosem. Tak přišla ke slovu nápovědka, která dohlížela na to, abychom nikde nezakysli příliš dlouho a získali ze hry maximum. Nakonec nám ještě pár minut přidala, až jsme to přece jen s odřenýma ušima dali. Díky moc.

Poděkujte uživateli petrnik1.
Recenzováno: 23. července 2017 prostřednictvím mobilu

Úžasná hra!Doporučuji.Moc příjemný a ochotný personál Byla to naše první úniková hra a určitě nebyla posledni.

Poděkujte uživateli Petra K.
Recenzováno: 20. července 2017 prostřednictvím mobilu

Byla to naše první hra a byli jsme nadšeni. Vše bylo, včetně obsluhy, parádní. Dostali jsme to jako dárek =super nápad. Takže všem děkuji :)

Poděkujte uživateli Vlasta P.
Recenzováno: 11. července 2017

V celku hra nebyla složitá. Ve třech jsme to dali v čase, nicméně byli místa, ve kterých jsme se sekli hlavně kvůli naší oblibě hledat složité postupy. Takže u některých hádanek bych očekával víc jednoznačnosti (např. když něco najdete, tak už s tím nic nedělejte, jelikož už samo o sobě to je kód), atd.. Zbytečně moc ztraceného času právě kvůli nejednoznačnosti a spousty zámků se stejným počtem cifer. Jinak atmosféra super, obsluha super, a odcházeli jsme spokojeni.

Poděkujte uživateli Dmitrij G.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo ExitGamePrague - Sherlockova kancelář, si také prohlíželi

Už jste navštívili ExitGamePrague - Sherlockova kancelář? Sdílejte své zkušenosti!