“❤LIVANCE❤”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 15. února 2018 prostřednictvím mobilu

Přátelé, možná sníte o dovolené v tropickém ráji, nákupu luxusního auta, výhře v loterii nebo možná jenom sníte o tom, až vám opět do týdenního meníčka vámi oblíbené restaurace, kde každý odpoledne končej vaše celoživotní úspory za jídlo, zařadí LÍVANEČKY, na který vás před 2 měsíci nalákali a vy tam každej boží den chodíte s toužebnou nadějí, že zakusíte onen sladký pocit naprostého štěstí! A vůbec se každej den neptáte kohokoliv, kdo vypadá aspoň trošku jako číšník/servírka/kuchař/majitel restaurace kdy jako budou!
Kam se hrabe ukojené libido na plné břicho. Láska sice prochází žaludkem, ale málo platné, lepší než pírko smočit jsou jednoznačně LÍVANEČKY U KROKA!

Datum návštěvy: únor 2018
2  Poděkujte uživateli 166vevev.

Recenzováno: 5. února 2018

Jídlo prvotřídní. Obsluha skvělá. Prostředí trochu hlučnější, protože bylo plno a stůl jsme měli u dveří do kuchyně. Určitě se znovu vrátíme.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli klarakrebesova.
Vojta F, Manažer v zařízení U Kroka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. února 2018

Dobrý den Kláro,
děkujeme za krásnou recenzi a slova chvály!
Omlouváme se za hlučnější prostředí. Bohužel malé prostory našeho podniku klidnému posezení moc nepřejí.
Každopádně jsme moc rádi, že Vám u nás chutnalo a celkově jste byli spokojeni.
Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.
Vojtěch Fajc, U Kroka

Recenzováno: 15. ledna 2018

Hezké prostředí, milá obsluha a vynikající jídlo.Oslavovali jsme významné životní jubileum jednoho z členů rodiny a nejen ono skvělé jídlo,ale i mile profesionální přístup celého personálu nám opravdu zpříjemnil den.Vzhledem k době naší návštěvy- neděle, proběhlo i parkování naprosto bez problémů.Do restaurace se určitě rádi zase vrátíme.

Datum návštěvy: leden 2018
1  Poděkujte uživateli petrasvet.
Recenzováno: 8. ledna 2018

Rozhodně jedna z nejlepších pražských restaurací, kterou jsem navštívil. Vždy velice milý a ochotný personál. Jídlo je zde absolutně TOP, vždy se rád vracím, abych si pochutnal na skvělém králíkovi či kachničce. Výborná poloha blízko Vltavy a Vyšehradu. Rozhodně doporučuji!

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli Marek N.
Recenzováno: 29. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace oplývá příjemným prostředím vhodným ať už k rychlému obědu, mebo večernímu posezení. Polední menu se i s polévkou a pitím vejde do 150 Kč. Mohu jen doporučit.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Zmeo.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Kroka, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Kroka? Sdílejte své zkušenosti!