“Nadprůměrné”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Okolí: Praha 2

Restauraci jsme navštívili s kolegyněmi - dámská jízda. Ze všeho nejvíc je cítit snaha majitelů, aby vše fungovalo. Hezké prostředí, čisto, ochotná a rychlá obsluha, slušné jídlo. Jídla mi po přečtení menu připadala poněkud překombinovaná, ale ve výsledku k sobě všechny chutě tak nějak pasovaly. Ikdyž, omlouvám se, chtělo by to ještě trochu vyladit. Co mi vadilo, byl hluk. V restauraci je hodně míst, díky tomu jsme občas neslyšeli vlastní slovo. A nejspíš ani p. číšník, díky čemuž mi místo kravského sýra připlul kozí (nesnáším). Celkově je ale restaurace nadprůměrná a určitě stojí za návštěvu.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli corinthia2018.
MarkFru, Manažer v zařízení U Kroka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Milá corinthia2018,

děkujeme za recenzi a Váš názor. Přiznáváme, že uvnitř je to občas jako v úle, proto Vám jako alternativu doporučuji naši zahrádku, kterou jsme nedávno otevřeli:-) Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 14. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci musím vyzdvihnout zejména pro perfektní kuchyni! Servis také OK ale jídla zde podávaná předčila naše očekávání! ❤

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Petr K.
Recenzováno: 27. března 2019

Příjemný interiér a poloha, takže si určitě vyberete a budete spokojeni,
jen obsluha se tváří a dává najevo, že oni jsou top...A zase tak skvělé
to není.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Rudolf C.
Recenzováno: 24. února 2019 prostřednictvím mobilu

Tato restaurace stojí za návštěvu.
Pěkné prostředí. Dobré jídlo. Králík se špenátem byl výborný. Též bezmasé jídlo: bramborové noky se špenátem.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli 45lenkae.
Recenzováno: 23. února 2019 prostřednictvím mobilu

Kuchyně , obsluha vše naprosto skvěle . Určitě vyzkoušejte . Jídlo opravdu geniální . Deserty úžasné . Rychle se vrátíme zpět .

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli michalmertl.
Vojta F, Manažer v zařízení U Kroka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. února 2019

Dobrý den pane Mertle,
jsme moc rádi, že se vám u nás s rodinou líbilo a budeme potěšeni, když nás zase brzy navštívíte!
I pro nás je radostí, obsluhovat tak milé lidi, jako byla vaše společnost.
Budeme se těšit na viděnou!
Vojtěch Fajc
U Kroka

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Kroka, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Kroka? Sdílejte své zkušenosti!