“Úchvatné”

Restaurace U Mecenáše
Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Rezervace
Okolí: Praha 1 (City Center)
Popis: In 2015, we reopened completely reconstructed non-smoking family restaurant U Mecenáše, one of the oldest restaurants in Prague, in the historical core of Prague 1, in the Lesser Town Do not miss on the culinary specialties of the Czech cuisine and experience historic atmosphere of a newly refurbished restaurant. Our philosophy is to make guests feel welcome and see them coming back. What you can find in our restaurant? - traditional and non-traditional czech cuisine - drown Pilsner and Bernard, choice of quality wines - 180 seats in 4 halls - A smaller private dining room with 25 seats is styled as an Austro-Hungarian imperial salon. - The original 13th century Lesser Town fortification wall is still visible in the gothic cellars
Recenzováno: 3. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Po procházce starou Prahou jsme se s manželem dostali do této restaurace a musím říct, bylo to pro mě veliké překvapení, v restauraci se cítíte velmi příjemně, obsluha naprosto úžasná - všichni byli velice milí, jídlo bylo báječné ( jsem silný potravinový alergik a vše na co jsem se ve složení zeptala velice rádi zodpověděli ) velice děkuji za tuto přijemnou zkušenost. Určitě restauraci doporučuji a těším se až přijdeme znovu..

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli PetraKraus.

Recenzováno: 18. července 2018 prostřednictvím mobilu

Je pravdou, že do centra moc nechodím. Vždycky jsem měl za to, že ceny a prostředí v této lokalitě jsou vytvářeny čistě pro turisty, ale bylo pro mne opravdu milým překvapením zastavit se v této úžasné restauraci kde vás přivítá již ve dveřích milý personál. A i přesto, že od vás slyší český jazyk, tak se k vám chová velmi přívětivě a mile. S ochotou mi nechali vybrat místo kde jsem se cítil opravdu dobře a měl jsem přehled o restauraci a tak jsem si mohl užívat úžasnou večeři a přitom sledovat místní dění. Pivo mají opravdu skvělé a ani česká klasika, pečené koleno prostě nezklamali. Vše bylo skvělé a následná procházka po večerní Praze završila můj nový hezký dojem z této zkušenosti a díky tomu přehodnocuji svůj názor na starou Prahu, kterou jsem vždy měl za místo pro turistickou klientelu. A určitě budu více objevovat naše historické památky a příjemné restaurace, které tato část Prahy nabízí.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli JanPro.
Recenzováno: 14. února 2018 prostřednictvím mobilu

Opravdu vynikající restaurace s moc přátelským personálem. Mamce i mě moc chutnalo. Rozhodně tuto restauraci doporučuji a těším se na další návštěvu.

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli honzajsh.
Recenzováno: 29. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Vyborne poledni menicko, velmi mila a vstricna a pratelska obsluha. Velmi si cenim toho, ze po vanocnich svatcich nebyl problem si objednat "detske " jidlo pro dospeleho. Doporucuji.

Datum návštěvy: prosinec 2017
1  Poděkujte uživateli 335alenap.
Recenzováno: 24. listopadu 2017

Nejvíc mě potěšila perfektní obsluha, která má zájem o hosta. Celé rodině moc chutnalo jak jídlo tak nápoje. Při další návštěvě Prahy určitě přijdu zas. Vnitřní interiér je uplně reklamní pro hosty

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli chuze01.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Mecenáše, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U Mecenáše? Sdílejte své zkušenosti!