“venue”
Recenze VENUE

VENUE
Recenzováno: 1. listopadu 2018

Docela pěkné prostředí, obsluha občas rychlá a občas pokulhává, jídlo a pití se dá, ceny ujdou. prostředí čisté

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Lisakus22.

Recenzováno: 29. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemné snídaňové menu, dobrá káva a somozrejmosri jsou i chutné dezerty a sandwiche. Budeme se vracet.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Hana P.
Recenzováno: 4. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Snídaně = chuť, servis, výběr, personál, ochota, místo, jidlo, pití...všechno na 1*, prostě Amazing!!!

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli adrianaaF3216YV.
Recenzováno: 21. června 2018 prostřednictvím mobilu

Jidlo bylo velmi dobré a “šisake” nejlepší v praze. Voda byla celkem teplá, ale trocha ledu to napravila.

Datum návštěvy: červen 2018
1  Poděkujte uživateli Lukas V.
Recenzováno: 15. června 2018

V dnešní době je bistro nebo restaurace v Praze na každém rohu, ale Venue je prostě jedinečné! Po nějaké době jsem byla opět v Praze se dvěma kamarádkami a rozhodla jsem se jim tuto skvělou kavárnu ukázat. Personál jako vždy usměvavý a ochotný nás usadil, hned když jsem otevřela jídelní lístek, měla jsem velkou radost protože jsem zjistila, že mají nové a ještě lepší menu, než při mé minulé návštěvě. Dala jsem si celý snídaňový brunch, burgr s mým milovaným avokádem a vajíčkem. Všechny ingredience vyladěné a chutě sladěné do posledního detailu. Přesto, že já bez masa nedám ani ránu, jedna z mých kamarádek je vegetariánka a objednala si toast s domácím sýrem a ředkvičkami a i tohle jídlo bych mohla snídat každý den! Venue tleskám, kdo si může přát víc?? Snídala bych u vás každý den, jen kdyby to mlsání nebylo tak hříšné :) Jídlo, obsluha i samotné místo jsou špičkové. Odpočítávám dny do další návštěvy Prahy a nemůžu se dočkat až ochutnám něco dalšího! :)

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli barcamat88.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo VENUE, si také prohlíželi

Už jste navštívili VENUE? Sdílejte své zkušenosti!