“Staré suroviny”
Recenze VENUE

VENUE
Recenzováno: 12. června 2019

Objednal jsem si Pastrani Burger a čekal jsem o dost víc, maso bylo přesušené a dost dlouho trvalo ho rozkousat a ta houska? Když už stojí snídaně 255 tak bych očekával čerstvou housku a ne z předchozího dne.

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Ondřej P.
karina k, Owner v zařízení VENUE, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. června 2019

Dobrý den, předem děkujeme za Váš komentář, jsme rádi za jakýkoliv feedback.

Velice nás Vaše hodnocení překvapilo, neboť Pastrami Burger je TOP 5 v oblíbenosti našich hostů. Maso si připravujeme a marinujeme samy dopředu aby bylo vždy šťavnaté, housky máme čerstvé, domácí a pečeme je každý den.
Ještě jednou se omlouváme, že jsme Vás zklamali, nicméně doufáme, že Vás příště přesvědčíme o tom, že opravdu se starými surovinami napracujeme a nikdy bychom nepracovali.

Recenzováno: 1. listopadu 2018

Docela pěkné prostředí, obsluha občas rychlá a občas pokulhává, jídlo a pití se dá, ceny ujdou. prostředí čisté

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Lisakus22.
Recenzováno: 29. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemné snídaňové menu, dobrá káva a somozrejmosri jsou i chutné dezerty a sandwiche. Budeme se vracet.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Hana P.
Recenzováno: 4. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Snídaně = chuť, servis, výběr, personál, ochota, místo, jidlo, pití...všechno na 1*, prostě Amazing!!!

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli adrianaaF3216YV.
Recenzováno: 21. června 2018 prostřednictvím mobilu

Jidlo bylo velmi dobré a “šisake” nejlepší v praze. Voda byla celkem teplá, ale trocha ledu to napravila.

Datum návštěvy: červen 2018
1  Poděkujte uživateli Lukas V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo VENUE, si také prohlíželi

Už jste navštívili VENUE? Sdílejte své zkušenosti!