“Káva pod hradem”

Č. 25 z 150 Dezerty v Praze
Okolí: Hradčany a Letná
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 28. května 2017

Velmi příjemná kavárnička na cestě z Hradu na Karlův most. Tuze příjemná obsluha nabízí řadu výborných káv a dezertů. Ceny vzhledem k poloze jsou přijatelné. Doporučuji zastavit se a vstřebávat atmosféru.

Poděkujte uživateli Jiří P.
PetraAsten, Manažer v zařízení Cafe Designum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. června 2017

Vážení hosté,

Děkujeme, že jste si udělali čas a zastavili se v naší kavárně Café Designum.

Jsme velice potěšeni, že jste si u nás pochutnali na domácím dezertu, s péčí připravované kávě a měli čas u nás strávit příjemný odpočinek.

Děkujeme také za Váš komentář zde na Trip Advisoru.

Doufám, že budeme mít příležitost Vás přivítat zpět v naší kavárně nebo v našem hotelu Golden Key ve vedlejším vchodě.

Děkuji

S pozdravem a přáním příjemného dne

Generální manažerka hotelu Golden Key a hotelu Klárov

Recenzováno: 4. dubna 2017

Při procházce přes Loretánské náměstí, okolo Pražského Hradu a cestou dolů Nerudovou ulicí mohu jen doporučit pro unavené poutníky návštěvu této kavárny. Milá obsluha, komorní prostředí, výborná káva i štrůdl.
Štrůdl bych pro cizince zde hledající něco ke kávě více prezentovala - přeci jen je to taková naše specialita. Pro mě je - kromě kvalitní kávy - dobrý štrůdl testerem dobrého posezení v kavárně :-)

Poděkujte uživateli lzamrazilova.
PetraAsten, Manažer v zařízení Cafe Designum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. dubna 2017

Vážení hosté,

Jsme velice potěšeni, že jste navštívili naši kavárnu Café Designum.

Je pro nás ctí, že se Vám u nás líbilo a také že Vám chutnal náš štrůdl.
Našim hostům doporučujeme české speciality k ochutnání jako je právě štrůdl nebo bábovka, záleží také na jejich chutích, ale máte pravdu, dobrý štrůdl je vizitkou:-)

Doufám, že Vás budeme moci v naší kavárně zase brzy přivítat.

Děkujeme také za sdílení Vašich dojmů zde na Trip Advisoru.

Generální ředitel hotelu Golden Key

Recenzováno: 19. listopadu 2015

Malá útulná kavárna sousedící s obchodem s výtvory mladých českých umělců. Velmi milá obsluha a neskutečně delikátní dezerty.

Poděkujte uživateli Barbora B.
PetraAsten, General Manager v zařízení Cafe Designum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. listopadu 2015

Milá Barboro,

děkujeme za Vaši návštěvu naší kavárny a za Vaši pochvalu našich dezertů.
Jsme rádi, že návštěva Cafe Designum byla příjemným zážitkem a budeme se těšit na Vaše další návštěvy!

Děkuji,

Petra

General Manager

Recenzováno: před 6 dny

Poděkujte uživateli cameragirl555.
Petra_AstenHotels, Generální ředitel v zařízení Cafe Designum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 dny

Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli Rattle7.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cafe Designum, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cafe Designum? Sdílejte své zkušenosti!