“2.2.2019”

Č. 3 z 203 Dezerty v Praze
Okolí: Hradčany a Letná
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 2. února 2019 prostřednictvím mobilu

Netřeba vypisovat dlouhé komentáře :-)
Fantastické místo, skvělá káva a famozní koláče! Bětka je top :-) (stůl č.13 :-))

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli sauerter.
alzbetavasinova, Manažer v zařízení Designum Café, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. února 2019

děkujeme za Vaši návštěvu a za tak krásnou recenzi, díky které nás doporučujete ostatním.
Jsem moc ráda, že jste u nás byli spokojeni a pevně doufám, že Vás budeme moci opět brzy přivítat. :-)

Budeme se na Vás těšit.

Přeji krásný den,

Recenzováno: 11. března 2018 prostřednictvím mobilu

Super káva za slušné ceny vzhledem k umístění v samotném centru. Obsluha fajn, výběr naprosto v pořádku.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli marcinu2016.
alzbetavasinova, Manažer v zařízení Designum Café, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. listopadu 2018

Vážení hosté,

děkujeme, že jste si udělali čas a zastavili se v naší kavárně Designum Café a také, že jste nám napsali hezké kladné hodnocení na Trip Advisoru.

Velmi mě těší, že jste byli spokojeni s kávou. :-) Doufám, že jste si u nás příjemně odpočinuli a že Vás brzy budeme moci opět přivítat.

Přeji krásný den.

S pozdravem,

Recenzováno: 13. listopadu 2017

Utulna vkusne zarizena kavarna s kvalitnim wifi pripojenim.
Velky vyber kavy a dezertu, lepsi babovku jsem nikdy nejedl!

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli jj3th.
alzbetavasinova, Manažer v zařízení Designum Café, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. ledna 2019

Vážený hoste,

děkujeme, že jste si udělal čas a zastavil se v naší kavárně Designum Café a také, že jste nám napsal tak hezké kladné hodnocení.

Velmi mě těší, že se Vám naše kavárna líbí a že tak kladně hodnotíte naši bábovku. Troufáme si tvrdit, že je opravdu nejlepší. :-) Příště ji musíte zkusit hned ráno, když je ještě teplá.

Doufám, že Vás brzy budeme moci opět přivítat.

Přeji krásný den a s pozdravem,

Recenzováno: 28. května 2017

Velmi příjemná kavárnička na cestě z Hradu na Karlův most. Tuze příjemná obsluha nabízí řadu výborných káv a dezertů. Ceny vzhledem k poloze jsou přijatelné. Doporučuji zastavit se a vstřebávat atmosféru.

Datum návštěvy: květen 2017
Poděkujte uživateli Jiří P.
PetraAsten, Manažer v zařízení Designum Café, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. června 2017

Vážení hosté,

Děkujeme, že jste si udělali čas a zastavili se v naší kavárně Café Designum.

Jsme velice potěšeni, že jste si u nás pochutnali na domácím dezertu, s péčí připravované kávě a měli čas u nás strávit příjemný odpočinek.

Děkujeme také za Váš komentář zde na Trip Advisoru.

Doufám, že budeme mít příležitost Vás přivítat zpět v naší kavárně nebo v našem hotelu Golden Key ve vedlejším vchodě.

Děkuji

S pozdravem a přáním příjemného dne

Petra Janoušková
Generální manažerka hotelu Golden Key a hotelu Klárov

Recenzováno: 4. dubna 2017

Při procházce přes Loretánské náměstí, okolo Pražského Hradu a cestou dolů Nerudovou ulicí mohu jen doporučit pro unavené poutníky návštěvu této kavárny. Milá obsluha, komorní prostředí, výborná káva i štrůdl.
Štrůdl bych pro cizince zde hledající něco ke kávě více prezentovala - přeci jen je to taková naše specialita. Pro mě je - kromě kvalitní kávy - dobrý štrůdl testerem dobrého posezení v kavárně :-)

Datum návštěvy: duben 2017
Poděkujte uživateli lzamrazilova.
PetraAsten, Manažer v zařízení Designum Café, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. dubna 2017

Vážení hosté,

Jsme velice potěšeni, že jste navštívili naši kavárnu Café Designum.

Je pro nás ctí, že se Vám u nás líbilo a také že Vám chutnal náš štrůdl.
Našim hostům doporučujeme české speciality k ochutnání jako je právě štrůdl nebo bábovka, záleží také na jejich chutích, ale máte pravdu, dobrý štrůdl je vizitkou:-)

Doufám, že Vás budeme moci v naší kavárně zase brzy přivítat.

Děkujeme také za sdílení Vašich dojmů zde na Trip Advisoru.

Petra Janoušková
Generální ředitel hotelu Golden Key

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Designum Café, si také prohlíželi

Už jste navštívili Designum Café? Sdílejte své zkušenosti!