“...Již brzy...”
Recenze Johnny Pizza

Johnny Pizza
Recenzováno: 26. února 2018

...super pizza do mého ...Již brzy... :-), přesně takovou jsem v okolí baru dlouho hledal. Přeji dlouhou výdrž v tomto standartu :-)

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Jizbrzy.

Recenzováno: 22. srpna 2017

Nejlepší pizza nejen ve městě, ale vůbec jakou jsem kdy měla. Vždy milý porsonál, ochotný, usměvavý. Jsem stálým hostem a nikdy jsem nebyla zklamaná, naprostá dokonalost :-) Půjdete-li kolem, musíte se tu zastavit na trojúhelníček :-)

Datum návštěvy: červen 2017
1  Poděkujte uživateli terriynka.
Recenzováno: 21. srpna 2017

Když chcete pizzu s sebou, nebo dovážku domů - tak tady! Perfektní těsto, výborné suroviny a pizzař s s nejhezčím úsměvem v Praze:-)

Datum návštěvy: červenec 2017
2  Poděkujte uživateli LacikamKomarom.
Recenzováno: 23. srpna 2016

Našel jsem Johnny Pizzu zde na TripAdvisoru s až podezřele dobrými recenzemi. Doznávám zde slavnej soude, že v nich ani písmenko není smyšlené. Neuvěřitelně milý pizzař, kterému v rukách vznikají dokonalé kousky za doslova "pár korun". Kdykoli mám chuť na take-away pizzu, je Johnny Pizza první volba.

Datum návštěvy: duben 2016
6  Poděkujte uživateli Dopravni_poradce.
Recenzováno: před 3 dny

Datum návštěvy: prosinec 2018

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Johnny Pizza, si také prohlíželi

Už jste navštívili Johnny Pizza? Sdílejte své zkušenosti!