“Pani”

Johnny Pizza a Johnny Pizza bar
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 13. března 2021

Nejlepší pizza v Praze ,po letech co tu žijí jsem konečně objevila skvělou pizzu a teď i s dovozem domu.Skvela práce doporučuji všem co si chtějí pochutnat.

Datum návštěvy: březen 2021
Poděkujte uživateli libu_et2021.

Recenzováno: 17. září 2020 prostřednictvím mobilu

Vcera jsme zde byli poprve na pizze v pozdnich vecernich hodinach a byli jsme velmi prijemne prekvapeni. Skvela pizza, nebudu popisovat detaily, ptoste skvela zejm. s prihlednutim k faktu, ze je to mala fast-food provozovna. Takto vybornou pizzu je velky problem najit v Praze i v opravdu velkych a luxusnich restauraci. Urcite se sem budu obcas vracet :)

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli Vavru.
Recenzováno: 16. srpna 2020

Nejlepší to-go pizza na Vinohradech, hrozně příjemná obsluha a bezkonkurenční pizzy na odnesení si s sebou.

Datum návštěvy: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli huyenvuova.
Recenzováno: 28. července 2020

Johnny je naše srdcovka a s oblibou říkáme, že je to nejlepší pizza v Praze. Podobných malých rodinných podniků je málo a my jsme moc šťastní, že jsme jeden takový objevili. Johnny (jestli je to jeho jméno :-)) pracuje neskutečně tvrdě, chodíme na pizzu několik let a málokdy jsem tam viděla někoho jiného, a výsledek je dokonalý. Nikdy jsem nejedla okraje pizzy, z Johnnyho pizzy nemůžu nechat ani drobek. :-D Přejeme krásné léto a těšíme se na Váš návrat v září! :-) Adéla

Datum návštěvy: květen 2020
1  Poděkujte uživateli ALubbie.
Recenzováno: 6. ledna 2020

Asi nejlepší FAST FOOD PIZZA v Praze, ale je to pořád fast food. Je to slušný průměr, cena / kvalita menu je skvělá,ale,dle mého názoru,není to ani zdaleka nejlepší pizza v Praze.

Datum návštěvy: leden 2020
3  Poděkujte uživateli NERMIN K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Johnny Pizza a Johnny Pizza bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Johnny Pizza a Johnny Pizza bar? Sdílejte své zkušenosti!