Royal Jasmine Spa - thai massage
Maximální spokojenost

Maximální spokojenost s masáží, vše bylo super, citím se jak znovuzrozená :) Děkuji moc.Určitě se... přečíst další informace

Recenzováno: 1. listopadu 2018
Gabriela S
Relax

Na masáž jsem se dostala úplně náhodou, jelikož moje maminka dostala poukaz jako dárek a nechtěla... přečíst další informace

Recenzováno: 8. října 2018
Nicol V

Recenzováno: 2. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Voucher pro 2osoby dostala má žena k narozeninám a musím říci, že jsme oba naprosto spokojeni. Milý personál, příjemné prostředí, profesionální masáže a ani se nedivím, že mají neustále plno. Určitě se vrátíme.

Datum zážitku: duben 2018
Poděkujte uživateli petrmarkus.
519marekh, Manažer komunikace s hosty v zařízení Royal Jasmine Spa - thai massage, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. dubna 2018

Mockrát děkujeme za nejvyšší hodnocení našeho salonu a krásnou recenzi. Velice nás těší, že jste si to oba moc užili a již nyní se těšíme, že k nám opět brzy zavítáte.

krásný den

Recenzováno: 23. ledna 2018

Návštěvu salónu jsem dostala jako dárek a hodnotím velmi kladně. Prostředí uklidňující, relaxační, voňavé, obsluha milá a ochotná. Absolvovala jsem masáž body and soul a masáž obličeje, vše proběhlo v pořádku. Manikúra, pedikúra také spokojenost.

Datum zážitku: leden 2018
Poděkujte uživateli mbukovska.
519marekh, Manažer komunikace s hosty v zařízení Royal Jasmine Spa - thai massage, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. ledna 2018

Jsme moc rádi, že jste si dárek v našem saloně užila ve vší spokojenosti. Jsme rádi, že na vás vše působilo tak kladně a byla jste maximálně spokojená. Budeme se těšit opět na Vaši návstěvu.

Recenzováno: 5. října 2017 prostřednictvím mobilu

Vždy jsem velmi spokojená jak s masážemi které mě svou precizností velice zpříjemní den, tak i ochotou a profesionalitou personálu. První voucher byl zakoupen jako dárek a jezdíme stále dál. Doporučuji a opět letos masáže budu i darovat jako vánoční překvapení :-)

Datum zážitku: říjen 2017
1  Poděkujte uživateli Michaela W.
519marekh, Manažer komunikace s hosty v zařízení Royal Jasmine Spa - thai massage, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. října 2017

Mockrát děkujeme za Vaše doporučení našeho salonu. Těší nás, že se Vám u nás líbí a zárověň nás těší, že chcete koupit vouchery jako vánoční dárky.
Budeme se opět moc těšit.

Recenzováno: 30. září 2017 prostřednictvím mobilu

Dobrý den, byla jsem u Vás na masaži a vždy jsem byla nejvíce spokojena a Váš salon doporučuji Odcházela jsem vždy uvolněna a zrelaxována, masáž jsem dostala i jako dárek v podobě voucheru od sestry k narozeninám Po celém dni v práci se vždy hodí a na masáž se zase chystám. Jste užasní, dělejte lidem radost
Masérka byl vždy příjemná. Doporučuji ;)

Datum zážitku: září 2017
Poděkujte uživateli veronika s.

Jsme velice rádi, že jste si svůj narozeninový dárek u nás užila a odcházela jste od nás spokojená a zrelaxovaná. Budeme se opět moc těšit na Vaši přístí návštěvu.
Děkujeme za Vaše doporučení!

Recenzováno: 30. září 2017

Tento salon navštěvuji pravidelně už více než rok, vyzkoušela jsem různé druhy masáží a vždy jsem byla velmi spokojena, jak s kvalitou masáže, tak i s velmi milým přístupem personálu v příjemném prostředí. Rozhodně doporučuji, pouze objednat se je třeba dlouho dopředu, protože mají stále plno...

Datum zážitku: září 2017
Poděkujte uživateli rva153.

Velice nás těší, že jste naše stálá zákaznice a děkujeme za Vaše doporučení našeho salonu!
Salon je opravdu velice oblíben, proto je opravdu nutné se objednávat dopředu.
Jsme rádi, že se vám u nás líbí jak prostředí, personál, tak hlavně kvalita masáží.

Budeme se opět těšit na Vaši návštěvu.