“Pravá romantika:Masáž,lázeň a sekt pro dva”

Royal Jasmine Spa - thai massage
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Looking for a nice place to relax and unwind in the heart of Prague? Welcome to the Royal Jasmine Spa. We not only offer professional Thai massages but also several tens of relaxing treatments including massages and manicures and pedicures. Each customer we deal with maximum care and all procedures can adjust to customer's request. Of course there are soft drinks and tea. We look forward to your visit!
Užitečné informace: Bezbariérový přístup, Schody/výtahy, Koupelnová zařízení
Recenzováno: 22. června 2018

Zakoupila jsem partnerovi voucher na párovou masáž+lázeň a skleničkou sektu. Ač bylo voláno dopředu před koncem platnosti voucheru bylo nám řečeno, že mají nejdříve termín za 2 měsíce a to již bylo po skončení platnosti voucheru. S tím nebyl problém, voucher prý uplatní, aby nepropadl. V den masáže, po dvouměsíčním čekání partnerovi přišla sms, že musí masáž s technických důvodů zrušit. A ať kontaktujeme call centrum pro nový termín. Tento přístup mi kazí celkový dojem z nabízené romantiky a příjemného relaxu.

Poděkujte uživateli luckymz2018.
519marekh, Manažer komunikace s hosty v zařízení Royal Jasmine Spa - thai massage, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. července 2018

Velice se omlouváme za nepříjemnosti související se zrušením rezervace. Co se týče technických důvodů, nevíme konkrétně o čem ve vašem případě šlo, ale určitě se muselo jednat o něco závažného. Víme, že je to nepříjemné a za vzniklé problémy se omlouváme. Věříme, že i přes tuto nepříjemnou zkušenost náš salon opět navštíte a budete spokojení.

Hezký den

Marek Horák- marketing manager

Recenzováno: 2. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Voucher pro 2osoby dostala má žena k narozeninám a musím říci, že jsme oba naprosto spokojeni. Milý personál, příjemné prostředí, profesionální masáže a ani se nedivím, že mají neustále plno. Určitě se vrátíme.

Poděkujte uživateli Petr M.
519marekh, Manažer komunikace s hosty v zařízení Royal Jasmine Spa - thai massage, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. dubna 2018

Mockrát děkujeme za nejvyšší hodnocení našeho salonu a krásnou recenzi. Velice nás těší, že jste si to oba moc užili a již nyní se těšíme, že k nám opět brzy zavítáte.

krásný den

Recenzováno: 23. ledna 2018

Návštěvu salónu jsem dostala jako dárek a hodnotím velmi kladně. Prostředí uklidňující, relaxační, voňavé, obsluha milá a ochotná. Absolvovala jsem masáž body and soul a masáž obličeje, vše proběhlo v pořádku. Manikúra, pedikúra také spokojenost.

Poděkujte uživateli mbukovska.
519marekh, Manažer komunikace s hosty v zařízení Royal Jasmine Spa - thai massage, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. ledna 2018

Jsme moc rádi, že jste si dárek v našem saloně užila ve vší spokojenosti. Jsme rádi, že na vás vše působilo tak kladně a byla jste maximálně spokojená. Budeme se těšit opět na Vaši návstěvu.

Krásný den

Recenzováno: 5. října 2017 prostřednictvím mobilu

Vždy jsem velmi spokojená jak s masážemi které mě svou precizností velice zpříjemní den, tak i ochotou a profesionalitou personálu. První voucher byl zakoupen jako dárek a jezdíme stále dál. Doporučuji a opět letos masáže budu i darovat jako vánoční překvapení :-)

1  Poděkujte uživateli Michaela W.
519marekh, Manažer komunikace s hosty v zařízení Royal Jasmine Spa - thai massage, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. října 2017

Mockrát děkujeme za Vaše doporučení našeho salonu. Těší nás, že se Vám u nás líbí a zárověň nás těší, že chcete koupit vouchery jako vánoční dárky.
Budeme se opět moc těšit.

Recenzováno: 30. září 2017 prostřednictvím mobilu

Dobrý den, byla jsem u Vás na masaži a vždy jsem byla nejvíce spokojena a Váš salon doporučuji Odcházela jsem vždy uvolněna a zrelaxována, masáž jsem dostala i jako dárek v podobě voucheru od sestry k narozeninám Po celém dni v práci se vždy hodí a na masáž se zase chystám. Jste užasní, dělejte lidem radost
Masérka byl vždy příjemná. Doporučuji ;)

Poděkujte uživateli veronika s.

Jsme velice rádi, že jste si svůj narozeninový dárek u nás užila a odcházela jste od nás spokojená a zrelaxovaná. Budeme se opět moc těšit na Vaši přístí návštěvu.
Děkujeme za Vaše doporučení!

Krásný den

Marek Horák - marketing manager

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Royal Jasmine Spa - thai massage, si také prohlíželi

Už jste navštívili Royal Jasmine Spa - thai massage? Sdílejte své zkušenosti!