“Skvělé jídlo u Národního divadla”
Recenze Pivovar Narodni

Pivovar Narodni
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Skvělá volba v centru Prahy. Tradiční česká kuchyně na velmi dobré úrovni a za slušné ceny. Rovněž velmi dobré pivo. V teplých dnech zahrádka se spoustou míst. Obsluha výborná.

Poděkujte uživateli DanielP8456.

Recenzováno: 15. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Klasická česká restaurace s bohatým výběrem jak jídel k pivu, tak i hlavních chodů.
Obsluha rychlá a pozorná, pivo dobré, jídlo chutné a hlavně opravdu velká porce.
Česnečku s kroupami doporučuji!
Zde není co vytknout, pokud se chcete v centru Prahy relativně levně a dobře najíst, DOPORUČUJI NÁVŠTĚVU TÉTO HOSPODY, která je jen kousek od Národního divadla.

Poděkujte uživateli zolichjiri.
Recenzováno: 15. září 2019

Obsluha poměrně nepříjemná, jídlo velmi průměrné (krkovice na grilu), pivo však skvělé. Přišli jsme ve dvou na rychlou večeři, nicméně nás číšník nevybíravým způsobem upozornil, že jsou tam i místa pro dva, abychom si přesedli. To, že u jiných stolů pro 6 osob seděli jen dva, ale byli to cizinci, to bylo OK. Tak to tedy, VÁŽENÍ, OPRAVDU NE!!!

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli Silvie M.
Recenzováno: 8. května 2019 prostřednictvím mobilu

Nebyla jsem zde poprvé, při předchozích návštěvách bylo vše jakž takž v pohodě, možná proto, že jsme byli vždy velká skupina. Dnes jsem přišla pouze s partnerem, při příchodu jsme pozdravili obsluhu stojící u baru a šli si sednout...usazení tam nikdy nikdo neřešil...a možná by měli, protože 15 minut se nedělo nic...vlastně ano...dvě dámy odešly těsně před námi ze stejného důvodu, jako my o pár minut později. Zkrátka z několika číšníků na place se nikdo neobtěžoval přijít. Zahrádka byla asi plná, ale uvnitř jsme byly dva stoly. Obsluha několikrát prošla kolem a úspěšně a viditelně nás přehlížela. Asi jsme byli dost "neturističtí"....ano...nejsme turisté, jsme pražáci, proto se do této hospody již vracet nebudeme....máme na výběr!!!!!

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli Věra B.
Recenzováno: 24. března 2019 prostřednictvím mobilu

Chodím sem rád, místní pivo je fajn a jídlo také nikdy nezklamalo. Obsluha se vždy snaží, určitě se ještě vrátím. Pokud chcete posedět v příjemném prostředí v centru, tak neváhejte.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli h0nziki.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivovar Narodni, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivovar Narodni? Sdílejte své zkušenosti!