“Oběd ”

Č. 1 099 z 6 191 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 1. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Originální východoasijská restaurace v Praze. Personál mluví pouze anglicky. Veškerá podávná jídla byla velmi chutná.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli martinw157.

Recenzováno: 4. srpna 2017

Jidlo nebylo nic moc na to, jake maji ceny. Ceny sice odpovidaji beznym thajskym restauracim, nicmene jidlo nema kvalitu restaurace, spis kvalitniho fastfoodu. Ja mela kure na c.kari s kokos.mlekem a ananasem a ryze byla uplne bez chuti, ananas tam temer nebyl zato spousta nahazenych kusu papriky a par bambusovych kousku. Obecne chutove nijak zajimave a vic vodove. Pritel mel nudle na kari a ty byli mnohem lepe ochucene, nicmene mi ta porad chybela typicky thajske chute a myslim si, ze se restaurace tvari, ze je neco, na co "zatim" bohuzel nema. Na menu doporucuji, ale na bezne jidlo za plnou cenu ne. Take velke NE baleni s sebou - servirka mi zabalila kari do bezneho polystyrenoveho boxu, za kt. si uctuji 15Kc, ale aby je napadlo, ze na kari jidla a obecne jidla s omackou se to vubec nehodi, nebot se vsechno vyleje do tasky, to ne..:(

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli 782vevec.
Recenzováno: 20. března 2017

Bohužel jedno velké zklamání. Thajskou kuchyni máme moc rádi, ale toto byl jeden velký propadák. Dala jsem si zelené kari s thajskou zeleninou a rýží. Omáčka velice divně zapáchala. Bohužel první jídlo, které jsem ve svém životě odmítla jíst, protože mi bylo jasné, že bych zbytek dne trávila asi někde mimo ... raději nebudu psát, že na tuto dobrotu jsem i dlouho čekala... sestra si dala jarní závitky, které se rozpadaly a bez pomoci lžíce se nedaly jíst. Polévka byla dobrá. Nejvtipnější bylo, že slečna servírka neznala thajské názvy, protože z Thajska není a nikdy tam nebyla, ale když jsem ji pak konfrontovala s divným zápachem, dušovala se, že v Thajsku to tak je... ok.. Největší sranda bylo, když nám to naúčtovali... Jelikož jsme ale odmítli platit něco, co bylo očividně zkažené, tak danou částku napodruhé odečetli a my v klidu odešly. Nikdy více!

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli Martina M.
MESYrestaurant1, Manager v zařízení Yangon Restaurace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. března 2017

thank you and wish to enjoy the Italian pizza made by Ukrainian. :)

Recenzováno: 12. března 2017 prostřednictvím mobilu

Moc pěkná restaurace s milou obsluhou a úžasným jídlem. Polévka Tom Kha Ka byla skvělá a Phad Thai také. Doporučuji navštívit, z venku vypadá, jak obyčejné bistro, ale po vstupu budete ve velmi příjemné restauraci.

Datum návštěvy: březen 2017
1  Poděkujte uživateli milo_s2015.
Recenzováno: 29. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

S přáteli rádi testujeme a degustujeme. Bohužel tato restaurace je velice průměrná. Krevety v polévce byly suché, bez chuti. Grilované jehněčí žebra tvrdá, suchá. Měli jame pět chodů a ani jeden z nich nestojí za to, abychom se tam vraceli. Velké zklamání, bohužel.

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli BufetaBuf.
MESYrestaurant1, Manager v zařízení Yangon Restaurace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. června 2017

thanks for sharing your bad luck,,I would like to give back our good servis to you,,, please come back and try again our food,,, it is still expensive and tasteless?we like to offer 10% discount for your second time. :)

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Yangon Restaurace, si také prohlíželi

Už jste navštívili Yangon Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!