“Awesome! :))”
Recenze Cafe No. 3

Cafe No. 3
Č. 3 z 338 Káva a čaj v Praze
Recenzováno: 9. srpna 2017

Okouzlující a útulná malá kavárna v centru Prahy. Originalita a velmi milá obsluha dodává tomuto místu důvod, proč se sem vracet :))
Cappuccino s pěnou s javorovým sirupem je TOP - doporučuji :))

1  Poděkujte uživateli martinaromova.

Recenzováno: 6. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Malebná a velmi útulná kavárnička v centru Prahy, která má (stejně jako pan kavárník) neskutečný styl. Obsluha perfektní, marocký čaj vřele doporučuji.

1  Poděkujte uživateli Kateřina R.
Recenzováno: 3. října 2016

Chcete se zastavit na výbornou kávu, dortík, nebo víno? V originálně zařízeném prostředí se setkáte s velice příjemnou obsluhou a uvolněnou náladou. To vše se snoubí přímo v centru Prahy. Je to taková oáza klidu v oblasti plné turistů.

3  Poděkujte uživateli Luděk D.
Recenzováno: 28. září 2016

Krásné posezení s kamarádkou. Velmi příjemná obsluha! Kdy mate chuť na dobrou kávu tak vřele doporučuji toto kafe!

Poděkujte uživateli Marina P.
Recenzováno: před 6 dny prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cafe No. 3, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Cafe No. 3? Sdílejte své zkušenosti!