“Skvělá předvánoční atmosféra přímo pod Karlovým mostem”

Charles Bridge Restaurant
Popis: Vítejte v restauraci pro milovníky nejen tradiční české kuchyně! V restauraci Charles Bridge sází na dodržování tradičních receptů, kvalitu a čerstvost ingrediencí - těšte se na svíčkovou omáčku, hovězí guláš, vepřové koleno na černém pivě, hovězí líčka na červeném víně, nebo na kuřecí řízek s lehkým bramborovým salátem Vedle tradiční české kuchyně nabízí Charles Bridge i speciality kuchyně mezinárodní v čele se steaky, rybami, čerstvými těstovinami a saláty. Čepují tu hned tři druhy piva a k mání je také pestrý výběr moravských a světových vín nebo domácí limonády. Restaurace je umístěna v zátoce na plovoucím pontonu s krásným výhledem na Mosteckou věž a Karlův most.
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Vynikající jídlo, od předkrmu až po sladký dezert (luxusní crème brûlée), skvělý, pozorný a vstřícný personál, krásné prostředí přímo pod historickým Karlovým mostem s romantickým výhledem na Vltavu, Karlův most i Petřín.

Poděkujte uživateli Gastrocestovatelka.
Charles_restaurant, Manažer v zařízení Charles Bridge Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. listopadu 2019

moc nás těší, že jste u nás byli tak spokojeni, to je pro nás největší odměna. Děkujeme za výbornou recenzi i návštěvu a těšíme se na další.

Hezký Advent,
Team Charles Bridge restaurant

Recenzováno: 16. listopadu 2019

S přítelem jsme se toulali po Malé Straně, přes Karlův most, a chtěli najít dobrou restauraci, která není jen pro turisty. Po příchodu do restaurace jsme byli rychle usazeni na místo s nádherným výhledem na Karlův most a Pražský Hrad. Mile nás zaskočila usměvavá, nevtíravá obsluha (servírka i číšník, oba super!). Nejdřív nás "otestovala" zdali mluvíme anglicky (chápu jsme v centru Prahy), ale po zjištění že jsme čecho-slováci, zůstali oba profesionální a pro-aktivně nám (slečna servírka) pomohla vybrat výbornou večeři (šafránové rizoto a ribeye steak) a láhev vína.
S přítelem jsem díky Vám prožili super večer díky ****** m

Poděkujte uživateli monicavajd.
Charles_restaurant, Manažer v zařízení Charles Bridge Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. listopadu 2019

Dobrý den, tak to nás velice těší, že jste u nás byli tak spokojeni a našli jste cestu do naší restaurace. Ano, restaurace je sice v turistickém centru, ale rádi bychom oslovili i tuzemské hosty a věříme, že i jim máme co nabídnout ;-) Děkujeme! Těšíme se na vaši další návštěvu. Hezké podzimní dny a blížící se Advent, team Charles Bridge restaurant

Recenzováno: 16. listopadu 2019

Děkujeme za včerejší oběd v Praze, po dopolední návštěvě Národního můzea následoval u Vás oběd ( tříchodové menu ), neskutečně dobré, vstřícná obsluha. Jedním slovem - DOPORUČUJI !

Poděkujte uživateli jarekjack007.
Recenzováno: 15. listopadu 2019

Včera jsme se snoubenkou navštívili vaší restauraci na večeři. Obsluha byla dost zaměstnána velkou skupinou turistů, i přesto o nás bylo skvěle postaráno. Obvzlášť děkujeme mladé servírce, která vše zvládala s úsměvem a nadhledem. Zdálo se nám, že jako jediná "na place" mluví slušnou angličtinou. Jídlo výborné, příjemná atmosféra a krásný výhled na Prahu. Určitě doporučujeme a přijdeme zase.
majk & tamara

Poděkujte uživateli Michal F.
Charles_restaurant, Manažer v zařízení Charles Bridge Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. listopadu 2019

moc děkujeme za výborné hodnocení a čas, který jste napsání recenze věnovali. Snažíme se dělat vše pro pohodu a spokojenost hostů, kteří k nám zavítají, samozřejmě doplněnou o gastronomický zážitek ;-)
Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další. Hezké podzimní dny a blížící se Advent.
Team Charles Bridge restaurant

Recenzováno: 2. listopadu 2019

Nádherné místo, příjemné prostředí, pozorný a ochotný personál, výborné jídlo za přijatelné ceny. Určitě přijdeme zas.

Poděkujte uživateli Marcela V.
Charles_restaurant, Manažer v zařízení Charles Bridge Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. listopadu 2019

Dobrý den, moc děkujeme za výborné hodnocení i za návštěvu a těšíme se na další! Hezké podzimní dny v Praze a v blížícím se Adventu se na Vás těšíme. Hezký den, team Charles Bridge restaurant

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Charles Bridge Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Charles Bridge Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!