“Moc hezká kavárna”

Dolce Abbraccio caffe gelato
Č. 43 z 150 Dezerty v Praze
Okolí: Hradčany a Letná
Popis: Dolce Abbraccio zrozené z nadšení tří lidí, Lenkou, Lucou a Giuseppeho, fascinovaných zmrzlinou a kombinací vášně, profesionality a kulturního dědictví. Všechny naše produkty jsou vyráběny přímo v naší výrobně se zkušenostmi nasbíranými v té nejlepší italské škole cukrářství a zmrzlinářství. Kombinace kvality čerstvých surovin, péče jejich výběru a původu, společně s metodologií výroby, dosahujeme výborného spojení českých a italských surovin. Jejich rovnováha, vyváženost a doplňování se navzájem, jsou pro nás studiem na nejvyšší úrovni a největší potěšení máme z toho, když se nám náš nejnovější produkt podaří postavit před Vás na stůl. Vaše smysly si poté mohou vychutnat tu nejlepší kombinaci vášně, kterou jsme pro Vás připravili a Vaše patro zažívá melodii, která rozezní i ty nejtajnější chuťové buňky. Dolce Abbraccio není jen zmrzlina a cukrářská výrobna, ale také příjemné prostředí, kde můžete najít sortiment produktů, které uspokojí vase potřeby po celý den.
Recenzováno: 3. června 2017 prostřednictvím mobilu

Zmrzlinový pohár velmi dobrý, ale káva bohužel nic moc. Nicméně se jedná o velmi pěknou kavárnu se sympatickou obsluhou. Určitě přijdu zas.

Poděkujte uživateli Marcin U.

Recenzováno: 31. května 2017

Lepší zmrzlinu jsme nikde jinde neměli. Ochutnali jsme čokoládovou, pistáciovou, jahodovou, mango a karamel s mandlemi a byly naprosto excelentní. Určitě se vrátíme ochutnat i dortíky, vypadají skvěle.

Poděkujte uživateli Martin73551.
Recenzováno: 13. února 2017 prostřednictvím mobilu

Hezká italská kavárna, na větší snídani asi ne, ale na výbornou zmrzlinu určitě. Nejlepší je Cremino. Ta nemá konkurenci. Od kávy bych ale čekala zrovna tady více. ....možná jí jen personál neumí správně připravit.

Poděkujte uživateli Golfistka1.
Recenzováno: 25. ledna 2017

Krásný světlý interiér, vynikající káva i zákusky. Příjemné místo na snídani i odpolední kávu. Mají zde velký výběr menu na snídaně, především italské dezerty a výbornou kávu. Podávají i velmi chutné míchané alkoholické nápoje. V této kavárně s milou obsluhou poblíž Náměstí míru jsem byla velice spokojena a vřele ji doporučuji.

Poděkujte uživateli Anna S.
Recenzováno: 23. ledna 2017

Miluji jejich Tiramisu a espreso kávu!!! Velmi příjemné prostředí (nekuřácké) a skvělá obsluha. V létě možnost posezení i venku.

Poděkujte uživateli Boris H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dolce Abbraccio caffe gelato, si také prohlíželi

Už jste navštívili Dolce Abbraccio caffe gelato? Sdílejte své zkušenosti!