“Zmrzka u Náplavky”

Č. 4 z 185 Dezerty v Praze
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 9. února 2018

Skvělá zmrzlina na výborném místě. Naplávka za rohem.
Výtečná vanilková, jahodová a citronová.
Otevírací doba do večera.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli lucie230.

Recenzováno: 1. ledna 2018

Naprosto fantastická zmrzlina s netradičními chutěmi. Měla jsem povidlovou s mákem a určitě se zase vrátím ochutnat i další. Doporučuji :)

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli Andrea S.
Recenzováno: 12. prosince 2017

Měla jsem tu už několik zmrzlin a všechny dobré. Rozhodně lepší než takové ty klasické kopečkové. Zmrzky jsou trochu dražší, ale není to malý kopeček, ale slušná porce. Nicméně Angelato nebo Creme de la creme mnohem lepší.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli zhyckanaprincezna.
Recenzováno: 21. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Včera jsme se ráno zastavili na snídani. Prostory příjemné, i obsluha.

Jediné, co jsem postrádala, byla nabídka snídaní. Za obsluhou visely cedule s nápoji, na zemi opřená cedule s waflemi. Tak jsem si dala alespoň wafli s cukrem a kávu. Na moc hezké dortíky jsem po ránu neměla chuť. Spíše na croisant nebo vajíčka.

Když jsme si ale sedli, tak jsem si vedle dveří všimla cedule na zdi, že se nabízí snídaně po celý den. Manžel se na snídani tešil, ale už jsme měli objednáno a zůstali jsme jen u wafle.

Možná pro ty více ostýchavé, cedulku bych taktéž někde více zviditelnila. Třeba opřela vedle waflí.

Já jsem úplně vyblblá, že ve většině případů mě obsluhy uzemní, však támhle někde to máte napsaný, že jsem raději takový introvertní průzkumník.

Wafle byla dobrá. Káva výborná. A určitě zajdeme v létě na zmrzku. Vypadala úžasně.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Marika K.
Recenzováno: 8. října 2017 prostřednictvím mobilu

Známá zmrzlinárna na Náplavce. Zmrzlina jedna z nejlepších v Praze. Káva lepší průměr. Dal jsem se ale zlákat na karamelovou vafli. Těsto výborné, na vrchu však byla sprejová "šlehačka", která se během minuty změnila v nechutnou bílou omáčku. To je opravdu takový problém tam dát pravou šlehačku a účtovat si o trochu víc? Za mě nedík.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Vladimir M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Puro Gelato, si také prohlíželi

Už jste navštívili Puro Gelato? Sdílejte své zkušenosti!