“Láska náš všech :)”

Č. 4 z 183 Dezerty v Praze
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 13. března 2018

Hodnocení patří pobočce na Výtoni, chodím tam s dětmi (5,6) v létě skoro pořád ;) Mám dvě zkušenosti, které stojí za zmínku. Nebudu zde vypisovat, jak moc jsem spokojená s personálem, protože, mám pocit, že se na nás z každého koutku, někdo usmívá, jestli stojíme na schodech, nebo sedíme u stolečku, nebo zrovna procházím kavárnou a stojící slečna, která utírá vitrínku s dortíky, zvedne oči a prostě se usměje! Personál je za 1, vždy a každý !!! Začátkem léta jsme po vystání fronty, poprosili o zmrzlinu, kterou si kluci vybrali. Slečna, kluci číst neumí, se sklonila přes pult k tomu menšímu a říká, my tam ale banánovou nemáme :( Ten můj prcek zastavil snad celý chod kavárny na pár vteřin, nestihl ani nic říct, pusa se změnila v krabici a ty velký smutný oči stačily na to, aby se k němu slečna přes pult sklonila a pošeptala, "tak počkej" ... zezadu mu přinesla kelímek banánové! Myslím, že všechny maminky a nejen ty byly dojaté! Ten úsměv, který Ji oplatil, byl k nezaplacení! Druhá zmínka, je vlastně poděkování Vám všem, kteří kdykoliv tam přijdeme, jste trpělivý a ty moje kluky necháte vybrat, i přesto, že malinko zdržujeme. Děkuju a moc Vám fandím, děláte to dobře ;)

2  Poděkujte uživateli alevr939.

Recenzováno: 7. března 2018 prostřednictvím mobilu

Líbil se mi design kavárny, byla jsem zvědavá spíš na jejich kafe než zmrzlinu. Milý chlapík mi udělal skvělé latte, kvalitní a chutná káva, byla jsem moc spokojená a přijdu znovu!

Poděkujte uživateli NathalieFo.
Recenzováno: 4. března 2018

Jedná se o fantastickou nabídku zmrzlin a dobrot - vše opravdu chuťově poctivé, opravdové, super obsluha a prostor k posezení. Kvalita je opravdu jedinečná a člověk neví, co vše by si měl dát.

Poděkujte uživateli U Černého strom... C.
Recenzováno: 9. února 2018

Skvělá zmrzlina na výborném místě. Naplávka za rohem.
Výtečná vanilková, jahodová a citronová.
Otevírací doba do večera.

Poděkujte uživateli lucie230.
Recenzováno: 1. ledna 2018

Naprosto fantastická zmrzlina s netradičními chutěmi. Měla jsem povidlovou s mákem a určitě se zase vrátím ochutnat i další. Doporučuji :)

Poděkujte uživateli Andrea S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Puro Gelato, si také prohlíželi

Už jste navštívili Puro Gelato? Sdílejte své zkušenosti!