“Dobrá volba”

Č. 4 z 181 Dezerty v Praze
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 8. září 2018 prostřednictvím mobilu

Za 40 Kč na 1 “kopeček” dostanete opravdu velkou porci. Zmrzlina byla dobrá, takže jsme byli spokojeni. Malé minus je trochu větší fronta a proti např. angelatu i mnohem menší výbeř. Jinak ale spokojenost.

Poděkujte uživateli Denisa L.

Recenzováno: 16. srpna 2018

Za rozumný peníz dostane člověk pořádnou porci zmrzliny, která je pokaždé skvělá. Ať už sorbety nebo smetanové druhy- všechny jsou skvělé. Ale co bych chtěla vypíchnout jsou místní dezerty, protože taková cukrařina se jen tak nevidí- mangový dortík nebo cannelloni přímo pohladí po duši!

Poděkujte uživateli Lucie M.
Recenzováno: 4. července 2018

Vzala jsem kamarádka, tvrdila, že mají vynikající zmrzlinu. Pro mne to bylo ale zklamání. Normální zmrzlina. Asi je kamarádka zvyklá na nějakou horší, ale já opravdu nezaznamenala nějaký markantní rozdíl. Připravte se, že si trochu připlatíte.

Poděkujte uživateli barbarakr0ss.
Recenzováno: 27. června 2018 prostřednictvím mobilu

Pravá italská zmrzlina bez umělých barvou a příchutí. Skvělá chuť, kavárna v krásném disagnu. Doporučuji všem návštěvu.

Poděkujte uživateli Magdalena B.
Recenzováno: 11. května 2018

Zmrzlina dobrá, není o čem diskutovat. Ale ten humus před provozovnou na chodníku je síla, politá oblemstaná dlažba od pití, zmzlin a všeho možného, od psů ochcaný roh domu vedle vchodu do provozovny....hnus. Je to sice veřejný chodník, ale je před provozovnou a je to jejich vizitka...Běžně restauratéři apod. si před provozonou i chodník uklidí, případně ráno spláchnou hadicí, ale zde je kultura trochu jiná. Chodím kolem přes dva roky a vždy mě to udiví. Chápu, že ožralým cizincům je to večer jedno, ale ne každý to tak vidí, že. Za tento přístup hodnotím špatně, bohužel.

3  Poděkujte uživateli alias V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Puro Gelato, si také prohlíželi

Už jste navštívili Puro Gelato? Sdílejte své zkušenosti!