“nejlepší cukrárna :-)”

Puro Gelato
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 16. října 2019

Vynikající zmrzliny, zákusky a vafle! Vše, co jsem ochutnala, bylo výborné. Hezké prostředí a milá obsluha. Celkem fronta, ale šlo to rychle :-) Pokud jedu do centra, skoro vždy zajdu, dokonce i když jsem rodila v nedalekém Podolí, tak už s kontrakcemi jsem si s manželem ještě dala jednu porci zmrzliny :-D

Poděkujte uživateli EllieNvt6.

Recenzováno: 2. září 2019 prostřednictvím mobilu

Často jezdím okolo a konečně jsem měla příležitost. I přes obrovskou frontu (klobouk dolů před obsluhou, která je stále velmi milá) jsem si pochutnala na výborné kávě a skvěle zmrzline - díky za kopeček půl půl , přijdu určitě zas

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli janagrcs.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Obsluha byla milá a rychlá. Zmrzlina byla jedna z nejlepších co jsem kdy ochutnal.
Ceny dobré. Prostředí podniku čisté a útulné.

Poděkujte uživateli Jirka M.
Recenzováno: 5. června 2019

Výtečná chuť a zajímavá selekce. Vždy něco nového. Určitě zkuste arašídovou s (zdá se) čerstvými nepraženými arašídy.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli 333Oli.
Recenzováno: 2. února 2019 prostřednictvím mobilu

Ja jsem velky milovnik zmrzlin. Zmrzlinu jim v lete, i v zime... na jare, na podzim. I kdyz jsem nemocna, proste kdykoliv.
Byla jsem zde uz nekolikrat a vyber a kvalita zmrzliny je proste na jednicku.
Maji i vybornou kavu a jeste lepsi makovy dort, ktery je opravdu MAKOVY MAKOVY. Mak miluji a zde s nim opravdu nesetri. S partnerem jsme zkusili jednou i tiramisu a taky velmy potesilo.
Dezerty ani zmrzliny nemaji preslazene.
Rada se sem budu vracet. :)

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli ineskaroztomiloucka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Puro Gelato, si také prohlíželi

Už jste navštívili Puro Gelato? Sdílejte své zkušenosti!